D Double E با آلبوم سال دوم “DON (دو برابر یا هیچ چیز)”

برمی گردد f_auto، g_center، w_1200 / fl_lossy، pg_1 / degqqptycgmrzggtbyjj / d-double-e “class =” ff-og-image-inserted “>

همین ماه گذشته ، پیشکسوت و ناخوشایند D Double E همه ما را به عصبانیت شلیک کرد وقتی او تعجب خود را با Kano ، “به من بگو یک تینگ” رها کرد و اعلام کرد که آلبوم جدیدی در راه دارد . بعداً این کار با یک ریمیکس کاملاً طلایی و کاملاً ستاره ای همراه با BackRoad Gee ، Novelist ، P Money و Frisco پیگیری شد و اکنون – در سریعترین زمان پخش آلبوم – ما DON (Double or Nothing) داریم ، دانشجوی دبیرستان LP.

مکان های مهمان در LP از Skrapz ، Ghetts ، Giggs ، خانم Banks ، Jme و Triggz است. در همین حال ، تولیدات از Splurgeboys ، Greatness Jones ، Fanatix ، Prince Rapid ، 1ne ، Diamondz و D D E انجام می شود. اگرچه عمدتا با لزج می چسبد ، اما چند شگفتی در راه است. ما قبل از حرکت مستقیم در “Catch Of The Day” با dubstep اسپارتان در “تماس با ما” باز می کنیم و سپس با بستن آلبوم ، در “24/7” رپ مستقیم دریافت می کنیم.

شرم آور است که باید تا سال 2018 صبر کنیم تا اولین آلبوم او ، Jackuum را بدست آوریم! “زورگویی اتاق خواب” با خانم بانکس ، غریزه او برای هوس زدن تیزتر از همیشه است.

پست جدید  کاردی بی و افست علیرغم تشکیل پرونده طلاق ، 2880 سالگی او را جشن گرفتند -b-offset "class =" ff-og-image-inserted "> علی رغم درخواست کاردی بی برای طلاق از افست ، آقای و خانم سفوس شنبه شب در جشن تولد 28 سالگی خود لذت بردند. پیش از او کاردی بی روز تولد 11 اکتبر ، شنبه در لاس وگاس میهمانی برگزار کرد و بسیاری از دوستان هالیوودی خود را به این مهمانی دعوت کرد. افست ، که او از ماه گذشته درخواست طلاق کرد ، به ویژه یکی از مهمانان بود و او را با محبت و هدیه هدیه کرد. قبل از مهمانی ، کاردی بی ویدئویی از هدیه تولد که آفست برای آن تهیه کرد را ارسال کرد کاردی ، که یک بیلبورد بود و از دخترش ، کولتور ، تولدت مبارک. در این ویدئو می توان گفت "اوه خدای من ، وای خدای من". بعداً در همان روز ، افست همچنین به کاردی یک رولز رویس سیاه سفارشی داد که صندلی های آن "Kulture" روی آن بود پشت سر با دریافت هدیه ، در حالی که دوستانش شعار می دهند ، "او را بگیرید / افست را برگردانید" او را در حال بوسیدن آفست مشاهده می کنید. بعداً در ساعات اولیه صبح یکشنبه ، آفست چندین پست از Cardi را که از طریق استوری اینستاگرام خود ظاهر می شود و بهم می زند ، به ویژه یکی از رقصیدن با او به اشتراک گذاشت. علاوه بر این ، او یک پست از او را در حال رقصیدن در یک قطعه از Pop Smoke با این عنوان ، "When ya girl from New York I'm working ima Atlanta n *** a" به اشتراک گذاشت. Megan Thee Stallion، تازه در 3 اکتبر از یک عملکرد چشمگیر SNL ، همچنین در حال پیوستن به جشن ها بود. کلیپ های مهمانی وگاس را در بالا ببینید. برای اخبار مهم ، اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد در خبرنامه پیچیده ثبت نام کنید. داستانهای مرتبط همچنین این داستان را به اشتراک بگذارید

جریان DON (دو برابر یا هیچ چیز) را به طور کامل در زیر مشاهده کنید.