D Double E با آلبوم سال دوم “DON (دو برابر یا هیچ چیز)”

برمی گردد f_auto، g_center، w_1200 / fl_lossy، pg_1 / degqqptycgmrzggtbyjj / d-double-e “class =” ff-og-image-inserted “>

همین ماه گذشته ، پیشکسوت و ناخوشایند D Double E همه ما را به عصبانیت شلیک کرد وقتی او تعجب خود را با Kano ، “به من بگو یک تینگ” رها کرد و اعلام کرد که آلبوم جدیدی در راه دارد . بعداً این کار با یک ریمیکس کاملاً طلایی و کاملاً ستاره ای همراه با BackRoad Gee ، Novelist ، P Money و Frisco پیگیری شد و اکنون – در سریعترین زمان پخش آلبوم – ما DON (Double or Nothing) داریم ، دانشجوی دبیرستان LP.

مکان های مهمان در LP از Skrapz ، Ghetts ، Giggs ، خانم Banks ، Jme و Triggz است. در همین حال ، تولیدات از Splurgeboys ، Greatness Jones ، Fanatix ، Prince Rapid ، 1ne ، Diamondz و D D E انجام می شود. اگرچه عمدتا با لزج می چسبد ، اما چند شگفتی در راه است. ما قبل از حرکت مستقیم در “Catch Of The Day” با dubstep اسپارتان در “تماس با ما” باز می کنیم و سپس با بستن آلبوم ، در “24/7” رپ مستقیم دریافت می کنیم.

شرم آور است که باید تا سال 2018 صبر کنیم تا اولین آلبوم او ، Jackuum را بدست آوریم! “زورگویی اتاق خواب” با خانم بانکس ، غریزه او برای هوس زدن تیزتر از همیشه است.

جریان DON (دو برابر یا هیچ چیز) را به طور کامل در زیر مشاهده کنید.