Premiere: Symba و 2 Chainz Connect در ویدئو “Big Homie”

سیمبا یک علامت مهم مشترک را تضمین کرده است.

روز جمعه ، خواننده رپ آینده دار با ویدیوی رسمی “Big Homie” ، تک آهنگ تازه منتشر شده خود ، 2 زنجیره. حضور در میهمان بسیار مناسب بود ، زیرا این آهنگ برای همه کسانی که به دنبال مداحان خود هستند چه با مشاوره زندگی و چه با ارائه فرصت ، سلام و احترامی است.

“یک” بزرگ همسر “کسی است که این کار را نمی کند سیمبا به کمپلکس گفت: “بگذارید کسانی که به او نگاه می کنند همان اشتباهاتی را که او دارد مرتکب شوند. او فقط بازی نمی دهد ، بلکه راه دیگری را نیز فراهم می کند. او برای کسانی که زیر بال خود می گیرند امکان دسترسی به موقعیت بهتر را فراهم می کند.” “فریاد بزن برادر بزرگ Chainz ، که من همیشه به عنوان یک هنرمند و به عنوان یک چهره در فرهنگ به دنبال او بوده ام ، اما در مدت اندکی که با ما تماس داشته ایم ، او مشاوره های زیادی به من داده است که فقط یک هومی بزرگ می تواند بدهد. فقط داشتن یک افتخار است که او را در این کارنامه و در میکس تیپی که قرار است در آینده داشته باشم. “

2 Chainz سخنان مهربانانه را برگرداند و گفت بلافاصله پس از ملاقات با سیمبا از طریق دالاس مارتین تحت تأثیر قرار گرفته است. ، معاون ارشد A&R آتلانتیک.

2 Chainz گفت: “دالاس ابتدا من را با سیمبا آشنا کرد در حالی که ما مشغول کار بر روی آلبوم تلفیقی TRU من بدون چهره بدون پرونده بودیم.” “من می توانستم جاه طلبی و رانندگی سیمبا را ببینم ، بنابراین وقتی او” Big Homie “را ارسال کرد این کار بدون هیچ مشکلی بود. همیشه می خواهم یک حامی اولیه باشم.”

می توانید فیلم “Big Homie” را بررسی کنید ، به کارگردانی مکه دون ، بالا. پیش بینی می شود که قطعه تولید شده توسط Caston Grigsby در میکسپپی که سیمبا در آینده منتشر نخواهد شد “از RAP اجرا نشود”

فرود آید.