Travis Scott x McDonald’s Launch Day Inspires Memes

سه شنبه به همان روال هر دوره همه گیری دیگر سه شنبه آغاز شد ، صبح که این یادآوری را با خود به همراه آورد ، امروز هیچ تفاوتی با روزهای دیگر ندارد ، به جز یک مورد استثنایی قابل توجه برای طرفداران خوش شانس لا شعله.

در واقع ، 8 سپتامبر آغازگر بحث های بسیار بحث شده بود کمپین تبلیغاتی تراویس اسکات و مک دونالد. این مجموعه ، همانطور که قبلاً گزارش شد ، شامل یک آرم دوباره تصور شده و یک سری لباس فرم (به زودی در eBay) پیدا می شود برای کارمندان. علاوه بر این ، طرفداران این گزینه را دارند که برای تهیه غذای تراویس اسکات کامل با یک کوارتر پوندر تزئین شده با پنیر و یک اسپریت به نزدیکترین محل شرکت مک دونالد شرکت کنند.

“من نمی توانم هیجان زده تر برای آوردن همکاری کاکتوس جک x مک دونالد برای زندگی ، “اسکات در اوایل ماه جاری هنگام اعلامیه مشترک با غول های فست فود در مورد این کلاپ گفت ، که همچنین هر دو نهاد را با هم در حال بررسی فرصت های خیریه خواهند دید. “ما دو جهان نمادین را گرد هم آورده ایم. از جمله م componentلفه های خیریه برای من مهم بود و نمی توانم منتظر بمانم تا مردم ببینند چه چیزهایی را در فروشگاه خود ذخیره می كنند.”

علاوه بر ایستادن به عنوان جدیدترین ( پیوند مک دونالد اولین بار از سال 1992 است که در این رستوران نام یک چهره عمومی را به هر قیمتی در منو نشان می دهد ، مهمترین و مهمترین برنامه برای اسکات است.

در روز راه اندازی ، مک دونالد تبلیغ رسمی را لغو کنید ، که می توانید در بالای این صفحه به طور کامل از آن لذت ببرید.

تراویس مجبور شد با سفارش دادن یک مک دونالد در داونی سیتی ، کالیفرنیا ، غذای خود را سفارش دهد. او که توسط هواداران احاطه شده بود ، از دیدن میزان حضور در فراری قرمز خود به وضوح هیجان زده به نظر می رسید.

اسکات نیز با حضور در جمعیت حاضر شد ، همانطور که در IG Live خود مشاهده می کنید.

به عنوان یک پاداش ، روز راه اندازی مک دونالد x تراویس اسکات همچنین منجر به انبوهی از جوک های توییترانه و دیگر اظهارنظرهای تخم ریزی تخم ریزی شده است. نمونه آن را در زیر ، سپس برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی بسته بندی یک وعده غذایی تراویس اسکات به اینجا بروید.