مکعب یخ پس از اشتراک عکس پیشنهادی رپ و 50 سنت آیا تیم Trump

پاسخ می دهد ، پاسخ می دهد pg_1 / j8y3io2ag8gode9mnr82 / ice-cube-eric-trump “class =” ff-og-image-inserted “>

یخ مکعب به عکس ویرایش شده واضحی که اریک ترامپ نشان داده و نشان می دهد خودش و 50 سنت کلاه ترامپ نشان داده است پاسخ داده است ، علیرغم اینکه چنین لحظه های سر در واقع رخ داده است.

Cube روز سه شنبه از توئیت مورد بحث نقل قول کرد و فقط “N **** please …” را به عنوان تفسیر اضافه کرد. اندکی پس از پاسخ مکعب ، این توئیت – که توسط توئیتر با هشدار “رسانه دستکاری شده” پرچم گذاری شده بود ، حذف شد.

و در حالی که عکسی را ترامپ منتشر کرد و عنوان “دو آمریکایی بزرگ ، شجاع” را نوشت (در کنار یک جفت ایموجی پرچم آمریکا) به وضوح محصول ویرایش بود ، در زیر می توانید مقایسه ای جعلی و واقعی را به خاطر فرزندان محض پیدا کنید:

به طور قابل توجهی ، گسترش این عکس جعلی پس از انتقاد Cube به دلیل همکاری با تیم ترامپ در زمینه قرارداد با آمریکای سیاه (CWBA) دریافت می شود. هفته گذشته ، کیوب به انتقادات پاسخ داد و اظهار داشت که “هر دو طرف” با او تماس گرفته اند. بعدا ، T.I. به دفاع از کیوب آمد.

“TI ، که اخیراً آهنگ مناظره سال 2018 خود را با Kanye West در دوره MAGA” یک رکورد عالی “دانست ، گفت:” من فکر می کنم مردم گستاخانه هستند ، “در مصاحبه اخیر خود به Power 106 گفت. در همین حال ، 50 سنت از شروع گفتن طرفداران خود به “رای دادن به ترامپ” صرفاً به دلیل اختلاف نظر آشکار وی با برنامه مالیاتی بایدن برای افرادی که سالانه 400000 دلار یا بیشتر درآمد دارند ، شروع کرده است. به طور قابل پیش بینی ، نظرات 50 توسط تعدادی از پیروان MAGA به سرعت تکمیل شد.

و برای کسانی که در مورد دریافت پرچم های “رسانه های دستکاری شده” در خانواده خود در مورد پرچم های “خانواده دستکاری شده” در توییتر صحبت می کردند ، نمونه اخیر دیگری که به POTUS مورد سیلی قرار گرفت یکی پس از به اشتراک گذاشتن توییتی که در آن ادعا کرد اکنون از COVID-19 ایمن است. در آن زمان ، یک نماینده توییتر به رویترز گفت که این توئیت نمونه ای از “ادعاهای بهداشتی گمراه کننده” را در مورد بیماری همه گیر ویروس کرونا نشان می دهد. -bottom-event “>