سلنا گومز به عنوان کوهنورد همجنسگرا سیلویا واسکز-لاادو در بیوگرافی جدید

قرار گرفت

سلنا گومز قرار است به عنوان سیلویا واسکز-لاادو در بیوگرافی کوه نورد پرو و ​​کارآفرین اجتماعی در هالیوود ریپورتر بازی کند.

این فیلم ، در سایه کوه ، بر اساس خاطرات آینده به همین نام نوشته شده توسط کوهنورد Vásquez-Lavado است. واسکز-لاوادو نه تنها اولین زن پروی بود که قله اورست را قله گرفت ، بلکه او همچنین اولین زن آشکارا همجنس گرا بود که هفت قله را به پایان رساند – این چالش صعود به بلندترین کوههای هر قاره است.

Scott Budnick’s One Community قرار است این فیلم را به همراه برنده اسکار Donna Gigliotti تهیه کند که زیر پرچم Tempesta Films این فیلم را تولید خواهد کرد. در Shadow of the Mountain متناسب با کارگردانی یک جامعه است که از Just Mercy مایکل بی. این فیلم نشان می دهد که چگونه این قربانی حمله به خاطر ضربه خود برای تبدیل شدن به یک کوهنورد ماهر جنگید. خارج از کوههای مقیاس پذیر ، کارهای واسکز-لاوادو در محافل بازماندگان مورد ستایش قرار گرفته است.

“سیلویا یک نیروی طبیعت است. من و اسکات بسیار هیجان زده هستیم که با الگین و سلنا کار می کنیم تا این داستان مقاومت ، شجاعت ، ماجراجویی و انسانیت را تعریف کنیم” ، جیگلیوتی گفت ، در حالی که بودنیک اضافه کرد: “ما برای شروع کار ، کار را تحریک می کنند و داستان باورنکردنی و الهام بخش Silvia را روی صحنه می آورند. “

الگین جیمز ، خالق مشترک MC مایان از FX ، فیلم اقتباسی فیلم” در سایه کوه “را می نویسد و کارگردانی می کند . این کتاب قرار است توسط Holt / Macmillan منتشر شود و در زمستان 2022 در قفسه های فروشگاه قرار بگیرد. “div class =” Article-bottom “>