چلسی هندلر پیشنهاد می کند در صورت تغییر عقیده در مورد حمایت از ترامپ

، مالیات 50 سنت را بپردازد zr6fwlofpyxh9nuxhcni / c-50 “class =” ff-og-image-inserted “>

50 سنت اخیراً خبرساز شد ، هنگامی که او پیشنهاد کرد که مایل است به دونالد ترامپ رای دهد زیرا جو بایدن پیشنهاد افزایش مالیات بر ثروتمندان را داده است. این موضوع چنان سر و صدایی به پا کرد که حتی سابق فیف نیز پیشنهاد داد که جیب های خود را ببندد تا او را در کنار ترامپ قرار ندهد.

چلسی هندلر به رپر گفت كه اگر او به ترامپ رأی ندهد ، او با کمال میل مالیات خود را پرداخت می کند.

“هی احمق! من در ازای تو مالیات تو را می پردازم به هوش می آیی ، “او روز چهارشنبه در توییتی نوشت. “خوشبختانه! سیاه زندگی می کند. این تو هستی ، احمق! یادت هست؟”

50 سنت و هندلر برای چند ماه در سال 2010 قرار گذاشتند. و پس از شنیدن این که به نظر می رسید رپ تبدیل به یک مغرور به ظاهر از ترامپ حمایت می کند ، هندلر ادعا کرد که 50 دیگر “محبوب سابق” او نیست.

“اوه خدای من این زندگی عاشقانه من را تحت تأثیر قرار می دهد” ، 50 وقتی خبر شنیدن ناراحتی هندلر از کارهای شیطانی خود را در توئیتر داد. “chelseahandler من عاشق بله گاتور هستم ، اجازه ندهید ترامپ و جو بایدن بین ما دختر بیایند.” شهروندانی که بیش از 400000 دلار در سال درآمد دارند. در شهر نیویورک و کالیفرنیا ، این امر می تواند ثروتمندان بیش از 60٪ مالیات بپردازد. از آنجا که او یک میلیونر است ، احتمالاً 50 نفر تحت این افزایش مالیات قرار می گیرند.

پست جدید  Quavo به هواداران می گوید که دیگر نوشیدن هنسی را ترک نکنند: / fl_lossy، pg_1 / p6tufwnv3vnjs59w9xnu / quavo-martrell "class =" ff-og-image-inserted "> کوآوو در تلاش است تا مردم را از مثلث خفه کننده ای که هنسی در جامعه دارد رها کند. روز جمعه ، رپ میگوس به توییتر ، جایی که او از طرفدارانش خواست تا نوشیدن هنسی را متوقف کنند زیرا این مارک کاملاً به فرهنگ او و پیروانش احترام نمی گذارد. "مردم من باید Drinkin Hennessy را متوقف کنند ، ! " Quavo توییت کرد. "بدون هجوم درباره هنی". با این حال ، Quavo آنها را به طور کامل از اسارت کنیاک آزاد نکرد. در عوض ، میگو آنها را ترغیب کرد تا برای انتخاب مشروبات تیره به مارتل مراجعه کنند. Quavo ادامه داد: "راه مارتل نحوه آمدن من است و آنها بهتر آن را تحسین می کنند." "Martell Blue Swift!" کوآوو اولین خواننده رپ نیست که به دلیل سود بردن از سیاه پوستان بدون پذیرفتن کامل فرهنگ ، به مارک های مشروبات الکلی حمله کرد. پس از ساختن کریستال به یک شامپاین برتر برای سرگرمی ها ، جی ز و Roc-A-Fella تحریم این شرکت را ترتیب دادند. جیگگا در آن زمان گفت: "توجه من جلب شده است که مدیر عامل کریستال ، فردریک روزود ، فرهنگ" هیپ هاپ "را" توجه ناخواسته "می داند. "من نظرات او را نژادپرستانه می دانم و دیگر از طریق مارك های مختلف من از جمله 40/40 Club و نه در زندگی شخصی از هیچ كدام از محصولات وی پشتیبانی نمی كنم." این امر منجر به راه اندازی Ace of Spades Champagne در سال 2014 شد. مشابه کریستال ، برخی معتقدند که هنسی کاملاً به سیاه پوستان پایبند نیست - علی رغم داشتن سفیران تجاری مانند Nas و ASAP Ferg. در نتیجه ، آنها به گزینه هایی مانند Hov و Memphis Bleek's D'Usse روی آورده اند. و اکنون ، Quavo در تلاش است تا آنها را به مارک آبی مارک Blue Swift تبدیل کند ، که به نظر می رسد با آن همکاری دارد. برای اخبار جدید ، رویدادها و داستانهای منحصر به فرد در خبرنامه پیچیده ثبت نام کنید. داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان

همچنین

را نیز تماشا کنید