چلسی هندلر پیشنهاد می کند در صورت تغییر عقیده در مورد حمایت از ترامپ

، مالیات 50 سنت را بپردازد zr6fwlofpyxh9nuxhcni / c-50 “class =” ff-og-image-inserted “>

50 سنت اخیراً خبرساز شد ، هنگامی که او پیشنهاد کرد که مایل است به دونالد ترامپ رای دهد زیرا جو بایدن پیشنهاد افزایش مالیات بر ثروتمندان را داده است. این موضوع چنان سر و صدایی به پا کرد که حتی سابق فیف نیز پیشنهاد داد که جیب های خود را ببندد تا او را در کنار ترامپ قرار ندهد.

چلسی هندلر به رپر گفت كه اگر او به ترامپ رأی ندهد ، او با کمال میل مالیات خود را پرداخت می کند.

“هی احمق! من در ازای تو مالیات تو را می پردازم به هوش می آیی ، “او روز چهارشنبه در توییتی نوشت. “خوشبختانه! سیاه زندگی می کند. این تو هستی ، احمق! یادت هست؟”

50 سنت و هندلر برای چند ماه در سال 2010 قرار گذاشتند. و پس از شنیدن این که به نظر می رسید رپ تبدیل به یک مغرور به ظاهر از ترامپ حمایت می کند ، هندلر ادعا کرد که 50 دیگر “محبوب سابق” او نیست.

“اوه خدای من این زندگی عاشقانه من را تحت تأثیر قرار می دهد” ، 50 وقتی خبر شنیدن ناراحتی هندلر از کارهای شیطانی خود را در توئیتر داد. “chelseahandler من عاشق بله گاتور هستم ، اجازه ندهید ترامپ و جو بایدن بین ما دختر بیایند.” شهروندانی که بیش از 400000 دلار در سال درآمد دارند. در شهر نیویورک و کالیفرنیا ، این امر می تواند ثروتمندان بیش از 60٪ مالیات بپردازد. از آنجا که او یک میلیونر است ، احتمالاً 50 نفر تحت این افزایش مالیات قرار می گیرند.

همچنین

را نیز تماشا کنید