PREMIERE: خواننده پاپ تورنتو AJA ، Taps Pressa را برای “Who’s Gonna Love You؟” Remix

همیشه دیدن عناصر غیر متفاوتی که به طور هماهنگ در کنار هم قرار می گیرند بسیار زیبا است: مرغ و وفل ، Jay-Z و Linkin Park ، Dharma و Greg. AJA شروع کننده ، که خواننده ریز جین فینچ ، Pressa را برای پرش روی ریمیکس تک آهنگ دوم خود “Who’s Gonna Love You” به خدمت گرفت. آهنگ 16 ساله سابق هیجان یوتیوب بسیار حباب انگیزتر و دوستانه تر از رادیو دوستانه است نسبت به آنچه ما عادت داشتیم از شنیدن تف پرس بپرسیم ، اما در واقع کار می کند – او می تواند حساسیت های آهنگی را که همه می دانیم از آن برخوردار است ، انعطاف دهد. در زیر به آن گوش دهید:

روی شما رشد می کند ، به من اعتماد کنید. من فقط دوباره به آن گوش دادم جریان پر فشار Pressa به خوبی با صدای صوتی لبه دار و درخشان مسیر ترکیب می شود و قلاب کرم گوش AJA را تکمیل می کند. خوش به حال مردان ما که از خم شدن ژانر نترسند.

“در حال حاضر موسیقی بسیار خوبی از کانادا منتشر می شود – پشتیبانی و همکاری با دیگر هنرمندان ، به ویژه هنرمندان جوان که به تازگی شروع به کار می کنند بسیار عالی است. AJA ، “پرسا در بیانیه ای می گوید.

” من عاشق حال و هوایی هستم که Pressa به “چه کسی دوستت دارد؟” آورده است ، من مدتی است که طرفدار موسیقی او هستم و AJA می گوید برای همکاری با یک هنرمند دیگر از تورنتو بسیار عالی بوده است. “

AJA اولین آهنگ خود را” Nerve “در ماه مه منتشر کرد.

ماه گذشته ، Pressa یک حرکات جدی را کاهش داد ، هفت- مینی فیلم دقیقه ای که با بی رحمی پلیس برای تک آهنگ خود “Harriet” مقابله می کند.

< div class = "vidible-max">

همچنین