ویدیو را برای تک آهنگ جدید “تایلر هرو” جک هارلو

هم جک هارلو و هم تایلر Herro به عنوان چشم اندازهای بسیار تبلیغاتی در سال 2020 وارد بازار شد اما هنوز با شک و تردید همراه بود. فلش به جلو حرکت کرد ، و هرو با انجام یک بازی پرحاشیه خود را در زمین ثابت کرد ، در حالی که هارلو به تک آهنگ های موفق رسید. بنابراین ، درست است که این ستارگان در حال ظهور ارتباط خود را با یک آهنگ و موسیقی ویدیویی تقویت می کنند.

روز پنجشنبه ، هارلو تک آهنگ “Tyler Herro” را قطع کرد که به وضوح به نام تیزرنگ میامی می باشد. این آهنگ با سازهای ساخته شده توسط Boi-1da و Scott Storch نواخته می شود ، ضرب آهنگی که باعث ایجاد حس جشن می شود و نشان دهنده افتخارات هرو و هارلو است که در فصلی تازه کار جمع شده اند.

“هارلو رپ می زند” پسر تایلر ، خانه دار من ، او در South Beach بازی می کند. ” “او به من گفت تابستان امسال او بلوز من را تعمیر کرد / من به Boi-1da گفتم که ممکن است یک ضربه گیر داشته باشیم / من سعی در پاپ کردن داشتم ، اکنون مثل شومپرت هستم.”

هارلو واقعاً خودش را محکم کرد به عنوان نیرویی که باید از طریق آهنگ شگفت انگیز “What’s Poppin” حساب شود. همراه با سه بار پلاتین رفتن ، این آهنگ همچنین توجه GOAT ها مانند Lil Wayne را به خود جلب کرد ، که تصمیم گرفت روی این ریمیکس هاپ کند.

در حالی که هارلو در بازی رپ تأثیرگذار بود ، Herro در South Beach در حال دویدن به زمین بود. هیت وقتی به فینال NBA راه یافت ، لبران و لیکرز را به شش بازی سوق داد ، غافلگیر کننده حباب شد. اگرچه هرو در فینال های کنفرانس شرقی 37 امتیاز را کاهش داد تا میامی را به مسابقات قهرمانی برساند ، او قبلا قبل از اینکه در اورلاندو قرنطینه شود ، به عنوان یک تیرانداز با اعتماد به نفس معروف شده بود.

هارلو و هرو هر دو در حال پرش از کاریزما هستند ، که در موسیقی ویدیوی “Tyler Herro” که ظاهر او از دروسکی است و در خانه لو ویلیامز در آتلانتا فیلمبرداری شده مشهود است. > فیلم “Tyler Herro” از جک هارلو را در بالا مشاهده کنید.

< / div>