Charlamagne tha God مکالمه ای را که با Kanye در رابطه با مسائل مربوط به قرارداد برچسب

داشته است ، قطع می کند / charlamagne-tha-god-grey “class =” ff-og-image-inserted “>

كاني وست ماموریت گیج کننده ای – اما احتمالاً تحول آفرین – برای تغییر صنعت موسیقی بوده است. در مسیر انجام این کار ، وست مجبور شد با یکی از بزرگترین شخصیت ها و منتقدان موسیقی ، Charlamagne tha God ، مسیر را طی کند.

شارلاماگن در طی یک قسمت اخیر از پادکست درخشان احمق های خود با آندرو شولز ، فاش کرد که اخیراً با ‘Ye گفتگو کرده است ، گفت که او هنگام ترسیم مبارزه خود با Def Jam و Universal از این هنرمند خواسته است که داستان کامل را بیان کند. سوابق.

شارلامن در مورد HotNewHipHop حدود 28 دقیقه گفت: “من این هفته با كانیه صحبت كردم.” “و همانطور که به کانیه گفتم ، امیدوارم که این مکالمه ای که شما انجام می دهید یک مکالمه شخصی نیست. من گفتم:” بله ، خیلی درست است ، این قراردادهای ضبط کننده بهره برداری است. اما آنچه شما به مردم نمی گویید این است که شما چهار بار با Def Jam / Universal مذاکره کردید. و هر بار پول را به جای ارباب خود انتخاب کردید. و به مردم نمی گویید که پس از آن صاحب استاد Yeezus و هر آلبوم خود هستید. و شما نبودید به مردم بگویید که حداقل نیمی از آنها صاحب هنرمندان استادان GOOD Music نیز هستید. “”

معمای اخیر کانیه مستقیماً به سمت Def Jam و Universal بوده است. خواننده رپ با یک سری توئیت شکایات خود را علنی کرد و توضیح داد که قبل از اینکه قرارداد و مشاوره وکیل خود را با جدول زمانی به اشتراک بگذارد ، مالک اکثر آلبوم های خود نیست. اگرچه علت آن نجیب است ، اما سخنگوی کانی مانند سخنان قبلی خود پر از اظهارات و رفتارهای اکاسمورونیک است. عمدتا ، این واقعیت که وی مسئول حداقل 50٪ از G.O.O.D است. اساتید فهرست موسیقی. برای از بین بردن این مسئله ، ‘شما علناً اعلام كرد كه این استادان را به هنرمندان خود بازمی گرداند.

همچنین ، مردم همچنین گیج شده اند که چرا Kanye به مذاکره مجدد با Def Jam / Universal ادامه می دهد و از خود برای به دست آوردن استادان خود استفاده نمی کند.

“مثل یو است ، اگر تو باشی قصد دارم این مکالمه را انجام دهم ، تمام حقیقت را بگویید “، شارلامیان ادامه داد. “همه اینها را روی میز بگذارید. اگر پول را از اساتید گرفتید زیرا می خواستید کاری انجام دهید ، می خواستید خانه ای بخرید ، می خواستید بدلکاری کنید ، چه کسی می داند – اما این کار را کردید. پس بیایید آن گفتگو را انجام دهیم. و من این را به او گفت. او گفت که برده داری یک انتخاب است. مردم می توانند این حرف ها را به شما بزنند و بگویند امضای این معاملات سوابق نیز انتخاب است. من فقط می خواهم که او کل مکالمه را داشته باشد. “ در مورد مبارزه Kanye West علیه صنعت موسیقی در بالا صحبت کنید.