Charlamagne tha God مکالمه ای را که با Kanye در رابطه با مسائل مربوط به قرارداد برچسب

داشته است ، قطع می کند / charlamagne-tha-god-grey “class =” ff-og-image-inserted “>

كاني وست ماموریت گیج کننده ای – اما احتمالاً تحول آفرین – برای تغییر صنعت موسیقی بوده است. در مسیر انجام این کار ، وست مجبور شد با یکی از بزرگترین شخصیت ها و منتقدان موسیقی ، Charlamagne tha God ، مسیر را طی کند.

شارلاماگن در طی یک قسمت اخیر از پادکست درخشان احمق های خود با آندرو شولز ، فاش کرد که اخیراً با ‘Ye گفتگو کرده است ، گفت که او هنگام ترسیم مبارزه خود با Def Jam و Universal از این هنرمند خواسته است که داستان کامل را بیان کند. سوابق.

شارلامن در مورد HotNewHipHop حدود 28 دقیقه گفت: “من این هفته با كانیه صحبت كردم.” “و همانطور که به کانیه گفتم ، امیدوارم که این مکالمه ای که شما انجام می دهید یک مکالمه شخصی نیست. من گفتم:” بله ، خیلی درست است ، این قراردادهای ضبط کننده بهره برداری است. اما آنچه شما به مردم نمی گویید این است که شما چهار بار با Def Jam / Universal مذاکره کردید. و هر بار پول را به جای ارباب خود انتخاب کردید. و به مردم نمی گویید که پس از آن صاحب استاد Yeezus و هر آلبوم خود هستید. و شما نبودید به مردم بگویید که حداقل نیمی از آنها صاحب هنرمندان استادان GOOD Music نیز هستید. “”

پست جدید  تراویس اسکات هواداری را هدیه می دهد که سرطان را با اقدام اکشن فیگور مک دونالد

معمای اخیر کانیه مستقیماً به سمت Def Jam و Universal بوده است. خواننده رپ با یک سری توئیت شکایات خود را علنی کرد و توضیح داد که قبل از اینکه قرارداد و مشاوره وکیل خود را با جدول زمانی به اشتراک بگذارد ، مالک اکثر آلبوم های خود نیست. اگرچه علت آن نجیب است ، اما سخنگوی کانی مانند سخنان قبلی خود پر از اظهارات و رفتارهای اکاسمورونیک است. عمدتا ، این واقعیت که وی مسئول حداقل 50٪ از G.O.O.D است. اساتید فهرست موسیقی. برای از بین بردن این مسئله ، ‘شما علناً اعلام كرد كه این استادان را به هنرمندان خود بازمی گرداند.

همچنین ، مردم همچنین گیج شده اند که چرا Kanye به مذاکره مجدد با Def Jam / Universal ادامه می دهد و از خود برای به دست آوردن استادان خود استفاده نمی کند.

“مثل یو است ، اگر تو باشی قصد دارم این مکالمه را انجام دهم ، تمام حقیقت را بگویید “، شارلامیان ادامه داد. “همه اینها را روی میز بگذارید. اگر پول را از اساتید گرفتید زیرا می خواستید کاری انجام دهید ، می خواستید خانه ای بخرید ، می خواستید بدلکاری کنید ، چه کسی می داند – اما این کار را کردید. پس بیایید آن گفتگو را انجام دهیم. و من این را به او گفت. او گفت که برده داری یک انتخاب است. مردم می توانند این حرف ها را به شما بزنند و بگویند امضای این معاملات سوابق نیز انتخاب است. من فقط می خواهم که او کل مکالمه را داشته باشد. “ در مورد مبارزه Kanye West علیه صنعت موسیقی در بالا صحبت کنید.

پست جدید  Premiere: Kentucky Rap Duo Otis Junior و دکتر Dundiff با خواننده R&B J. Lamotta برای Hazy "You & Me"