Premiere: بزرگ شده توسط Asha Imuno و Gidi اینترنت در سواحل West Coast با کیفیت بالا در “خاویار”

/ fl_lossy، pg_1 / velpitouute3mhraj6my / asha-imuno-caviar “class =” ff-og-image-inserted “>

ماه آینده ، تهیه کننده و خواننده رپ 19 ساله اشا ایمونو از گروه alt-indie-rap Raised By The Internet دومین آلبوم انفرادی خود را به نام Good News منتشر خواهد کرد ، که به دنباله رویاپردازی در ژانر و سال گذشته است. افشای کامل. پیش از انتشار آلبوم در 15 اکتبر ، خواننده رپ مستقر در LA امروز تصاویر بی دغدغه ، سرگرم کننده و کارگردان لوکاس شیمیتی را برای دومین تک آلبوم “خاویار” که نمایشی از همکار عضو RBTI Gidi دارد ، نشان می دهد. p>

“” خاویار “اولین باری است که مردم می شنوند که من و جیدی چقدر به یکدیگر فشار می آوریم تا کاری سخت و جذاب انجام دهیم.” “ما این ضبط را بلافاصله بعد از انتقال من به L.A انجام دادیم. این موسیقی متن اولین تابستان من است.”

بیش از حد تمیز کردن قطعاً کلمه مورد نظر است. دقیقاً مانند غذای عالی که نام خود را از آن گرفته است ، “خاویار” احساس می کند قطعات مساوی و لذت طلبانه است ، و نفوذ خانه جدید او در ساحل غربی از هر خط بیس آواز و آرام است. گیدی ، ظاهراً موافق است و افزود: “ساخت ‘خاویار’ بدون هیچ زحمتی انجام شد. این تصنیفی متناسب با اجرای سرود 2000 ساحل غربی است و باعث می شود احساس کنم در یک قطره ’64 Impala’ برنزه می شوم.