تایلر ، خالق ، ASAP Rocky و Iggy Pop Star در Harmony Korine’s New Gucci Ad

Spring Breakers نویسنده Harmony Korine بازگشت در صندلی کارگردان برای گوچی.

برای آخرین همکاری او با این مارک تجاری لوکس ، کورینه – که آخرین ویژگی آن The Beach Bum سال گذشته وارد شد – سه نفر از آیکون های موسیقی مد آگاه را جمع کرد: تایلر ، خالق ، ASAP Rocky و Iggy Pop. البته ، همچنین ، طوطی Iggy Biggy Pop نیز برجسته است.

الساندرو میشل ، مدیر خلاق این برند ، در سخنرانی در مورد ویدیوی حاصل ، منتشر شده در حمایت از کمپین جدید خیاطی گوچی ، عنصر مسری سرگرمی را که کورین قادر به ضبط آن بود ، تبلیغ کرد. میشل در بیانیه ای گفت: نوع خاصی از سرگرمی نیز به تصویر کشیده می شود و این ایده که چگونه وسواس در ظاهر می تواند نوعی زمینه مشترک ایجاد کند که می تواند به نوعی برادری تبدیل شود. “دیدن این سه مرد در کنار هم زیبا بود ، به ظاهر متفاوت اما بسیار شبیه به هم.”

مجموعه خیاطی شامل قطعاتی برای پوشیدن ، کالاهای چرمی ، کفش ، لوازم جانبی ، جواهرات و موارد دیگر است. در زیر ، یک جفت تصویر اضافی از این کمپین بگیرید. و برای اطلاعات خرید و عکس های محصول ، به سایت گوچی بروید.

gucci
تصویر از طریق گوچی
gucci
تصویر از طریق گوچی

اعتبار این کمپین جدید را می توان در زیر یافت.

مدیر خلاق: آلساندرو میشل – مدیر هنری: کریستوفر سیموندز – عکاس / کارگردان: هارمونی کورین
مو: پاول هانلون
گریم: توماس دی کلویور

موسیقی ویدیویی: “Supernature” با اجرای Cerrone
نویسنده: Marc Cerrone ، Lili Marlene Premilovich، Alain Wisniak – منتشر شده توسط : انتشارات موسیقی ترانه های کوبالت ، زیرا انتشارات موسیقی / انتشارات کنکورد
با مجوز از Malligator Préférence تحت مجوز از دلیل موسیقی