مردم در حالی که دونالد ترامپ در سرویس روت بدر گینسبورگ شرکت می کند

شعار “به او رأی بدهند” qmx0qasfhspcxaffzu8k / donald-trump “class =” ff-og-image-inserted “>

دونالد ترامپ با شرکت در جلسه ای برای روت بدر گینسبورگ ، قاضی دادگاه عالی در واشنگتن ، با شور و شعار” رأی دادن به او “روبرو شد.

ترامپ در حالی که در نزدیکی تابوت گینسبورگ ایستاده بودند ، با پوشیدن ماسک سیاه و سفید متناسب صورت ، ملانیا ترامپ را به او ملحق کرد. در حالی که هر دو مکث کردند ، و احتمالاً برای ادای احترام به RBG ، با جنجال های تماشاگران مورد استقبال قرار گرفتند. “به او رأی دهید!” مردم شعار می دادند در حالی که ترامپ وانمود می کرد حرف هایشان را نمی شنود.

این یک صحنه سورئال بود ، صحنه ای که مردم در شبکه های اجتماعی نمی توانستند از آن لذت ببرند.

روت بدر گینسبورگ در 18 سپتامبر در سن 87 سالگی در پی نبرد طولانی مدت علیه سرطان لوزالمعده متاستاتیک درگذشت. وقتی خبر درگذشت وی منتشر شد ، طولی نکشید که هر دو رهبر اکثریت مجلس سنا و میچ مک کانل و ترامپ گفتند که قصد دارند جانشین خود را قبل از پایان دوره تصدی خود تأیید کنند. با وجود فشار از سمت چپ ، میت رامنی حمایت خود را در مورد رای گیری برای پر کردن جای خالی دادگاه عالی قبل از انتخابات اعلام کرد.

ترامپ و جمهوری خواهان به طور کلی با انتقادات موجه زیادی در مورد تصمیم خود برای پر کردن صندلی او در حالی که قبل از انتخابات به قدرت چسبیده اند. بسیاری از آنها آنها را به ریاکاری متهم کرده اند ، زیرا نامزد باراک اوباما برای دادگاه 10 ماه قبل از انتخابات 2016 مسدود شد. خوشبختانه ، دموکرات ها پس از مرگ او با هم متحد شدند ، و در نهایت بیش از 30 میلیون دلار برای نامزدهای حزب دموکرات و علل کمتر از 24 ساعت جمع کردند. >