نبرد “Verzuz” رکوردشکنی و مونیکا قدرت واقعی R&B

را نشان داد

Verzuz دوباره تاریخچه ایجاد کرد.

دوشنبه شب ، برندی و مونیکا در استودیوی تایلر پری در آتلانتا برای نبردی که بینندگان رکوردشکنی را به خود جلب کرد ، روی صحنه رفتند. طبق حساب رسمی توییتر Verzuz ، مسابقه آنها رکورد جدیدی در این مجموعه به ثبت رسانده است ، فقط در Instagram Live Live بیش از 1.2 میلیون بیننده را به خود اختصاص داده است.

رکوردشکنی بینندگان – که شامل میشل اوباما ، سولانژ ، تایلر ، خالق و ملکه لطیفه ، بانوی اول سابق بود – فقط گیلاس بالای یک شب جشن بود. این نبرد برای اولین بار بود که برندی و مونیکا در کمتر از یک دهه در یک اتاق بودند (آخرین همکاری آنها “It All Belgjs To Me” در سال 2012 بود). از اواخر دهه 90 ، خوانندگان درگیر درگیری شدند و بدون شک لحظات پرتنشی در طول جنگ وجود داشت ، اما آنها اینها را کنار گذاشتند تا نیروهای خود را به هم پیوند دهند و قدرت R&B را نشان دهند.

قبل از شروع پخش موسیقی ، برندی و مونیکا به بازیگر چادویک بوسمن ، که در 28 آگوست از سرطان روده بزرگ درگذشت ، ادای احترام کردند. اندکی بعد ، نامزد معاون ریاست جمهوری دموکرات ، کامالا هریس از طریق زوم ظاهر شد ، جایی که او بینندگان را به رأی دادن در انتخابات آینده تشویق کرد.

از آن زمان ، به مدت سه ساعت متوالی ، بینندگان بیش از یک میلیون نفر باقی ماندند (به علاوه تعداد بیشتری تماشا در Apple Music) زیرا طرفداران زرادخانه هر دو هنرمند از سوابق کلاسیک را جشن می گرفتند. برندی برخی از بهترین های خود را از جمله اولین آهنگ “I Wanna Be Down” ، “Have You Ever” و “Full Moon” را بازی کرد. مونیکا همچنین با “Don’t Take It Personal” ، همراه با “Angel of Mine” و “Everything To Me” آن را به ابتدای کار خود برگرداند.

“درست نگه داشتن آن ، اگر نه در بالا ، در یک میلیون بیننده برای نزدیک به سه ساعت در IG ، چیزی شگفت آور نیست. یک بار دیگر R&B برنده شد. ”

“با تمام صداقت ، این [شب] یک شب عالی برای R&B بود. هر دو دارای کاتالوگ های باشکوه هستند. زنان عالی ، “طرفداران دیگری نوشتند .

پیش از نبرد ، انتظار می رفت که آیا هنرمندان درباره خصومت گذشته خود بحث کنند یا خیر. این یک داستان داستانی است که هر دو آنها را به مدت دو دهه دنبال کرده است ، اغلب دوباره با نظرات سایه دار شبکه های اجتماعی و حدس و گمان طرفداران دوباره احیا شد. در کمال تعجب ، آنها تقریباً در اوایل شب موضوع را تبلیغ کردند. اما ضمن پرداختن به مسائل خود ، آنها موفق شدند یکدیگر را با ستایش نیز بشویند. مونیکا گفت: “من واقعاً یک تیرانداز مستقیم هستم و واقعاً تحسین می کنم که شما از نظر موسیقی چه کاری انجام می دهید” ، و برندی در پاسخ گفت: “من فقط نیاز دارم که شما بدانید که من نهایت احترام شما را دارم ، مهم نیست که زمانهایی که به نظر می رسید من چنین نیستم. ”

شب جشن بود ، اما Black Twitter برخی از لحظات تاریک را به خود جلب کرد ، زیرا به نظر می رسید هر دو برندی و مونیکا تفسیر منفعلانه منفی دارند در بین مجموعه ها. در یک زمان ، برندی اظهار داشت که در طول نبرد ، آنها مانند یک گروه بودند. مونیکا سپس صحبت را قطع کرد و به صراحت گفت: “ما نه یک گروه هستیم.” بعداً ، هنگامی که آنها برای بستن شب در دوبیتی خود “The Boy Is Mine” بازی کردند ، برندی به آنها اشاره کرد و یادآوری کرد که قبل از اینکه مونیکا روی آن بنوازد ، آهنگ او بود.

برخی از افراد هستند که شب را به خاطر لحظات سایه انگیز آن و الگوی رفتاری ناشی از تعاملات ناخوشایند آنها به یاد می آورند ، اما در بیشتر مدت اجرای سه ساعته ، برندی و مونیکا با صلح و آرامش داستان هایی را در مورد بازدیدهای اولیه خود عوض کردند و مشاغل ، تعارف یکدیگر به عنوان دنباله دار در ژانر R&B در سنین جوانی. در بعضی مواقع ، رفاقت آنها حتی منعکس کننده نبردهای قبلی Verzuz بین اسنوپ داگ و DMX یا اریکه بادو و جیل اسکات بود. پس از پایان نبرد ، آنها همچنین خارج از دوربین دیده می شوند که چند خنده و پذیرفتن.

چهره برندی و Verzuz مونیکا لحظه ای بود که بسیاری از ما فکر می کردیم هرگز نخواهد آمد ، اما خوشحالیم که بالاخره این کار را انجام دادیم. ما آواز می خواندیم ، می خندیدیم ، می رقصیدیم و از دو هنرمند افسانه ای R&B جشن می گرفتیم. وقتی صحبت از انتخاب آهنگ شد ، برندی برنده شب بود ، اما مونیکا به همه ما یادآوری کرد که او موسیقی متن بسیاری از زندگی ما در حال رشد است. این یک شب به یاد ماندنی دیگر در سریال Verzuz بود و اثبات این مسئله بود که R&B می تواند اعداد را نیز وارد کند.

<کنار کلاس =" کنار-پانل ">