به دنبال تیراندازی

از باشگاه کارولینای جنوبی به نام گوچی مانه

به دنبال تیراندازی در یک کلوپ شبانه کارولینای جنوبی در ماه گذشته ، رپرهای آتلانتا نام های گوچی مان و فوجیانو در یک دادخواست غیرقانونی اعدام قرار گرفته اند.

با توجه به Associated Press ، این دادخواست توسط املاک میکالا بل 23 ساله ، که در هنگام اجرای یک کنسرت در 5 ژوئیه به ضرب گلوله کشته شد. بل در نزدیکی صحنه ایستاده بود که صبح زود در سالن لاویش تیراندازی شد.

در هنگام اجرای فوجیانو تیراندازی صورت گرفت و بل و یک مأمور امنیتی 51 ساله به نام کلارنس استرلینگ جانسون کشته شدند. گزارش شده است که هشت نفر دیگر از افراد حادثه دیده نیز زخمی شده اند. جارکز کزاویون کوپر ، 22 ساله ، بعداً به دلیل آنچه مقامات اعلام کردند یک حادثه مربوط به باند است ، متهم شد.

گوچی و فوجیانو به این دادخواست متصل شده اند زیرا گفته می شود قبل از ورود به سالن ، اهالی کنسرت مورد ضرب و شتم قرار نگرفته اند. این دادخواست ادعا می کند: “در نتیجه ، افراد خطرناک با سلاح های کشنده در داخل باشگاه مجاز بودند.”

گوچی بازی نکرد ، اما به عنوان یک مروج ادعا شده در ارتباط با این نمایش گنجانده شده است. در این دادخواست همچنین از نام “کوپر و Lavish Lounge” مالکان ، مدیران ، اپراتورها ، پیمانکاران مستقل و / یا شرکت های امنیتی “به دلیل سهل انگاری استفاده شده است. املاک بل ادعا می کند که همه این احزاب در تأمین امنیت کافی و “فعالیت مجرمانه [مجاز]” که منجر به مرگ مادر دو فرزند شده است ، ناکام مانده اند.

با توجه به اخبار گرینویل ، املاک به دنبال عام ، خاص ، جبرانی ، نتیجه ای است خسارات اقتصادی ، و مجازاتی موجود در قانون کارولینای جنوبی. از نظر عوام ، آنها پول زیادی می خواهند. می توانید دادخواست کامل را اینجا بخوانید .

همچنین

<کنار کلاس =" کنار-پنل ">