50 سنت می گوید: “رای به ترامپ” پس از فاش شدن بایدن از طرح مالیاتی پیشنهادی

/ 50-cent-blue “class =” ff-og-image-inserted “>

با نزدیکتر شدن انتخابات ، 50 سنت ظاهراً تصمیم خود را گرفته است.

روز دوشنبه ، خواننده رپ ، مغرور رسانه ای شد و به اینستاگرام رفت و ادعا کرد به دلیل طرح مالیاتی پیشنهادی جدید جو بایدن به دونالد ترامپ رأی می دهد.

بومی شهر نیویورک گفت: “What What Fuck! (VOTE ForTRUMP) IM OUT” ، “FUCK NEW YORK KNICKS هرگز پیروز نمی شود. مهم نیست که ترامپ از سیاه پوستان خوشش نمی آید 62 درصد آیا شما از فکر لعنتی خارج شده اید.”

کارشناسان روز دوشنبه گزارش دادند که طرح مالیاتی جدید بایدن می تواند نتیجه دهد بیش از 60 درصد مالیات برای ساکنان ساکن شهرهای نیویورک و کالیفرنیا. همچنین ، افرادی که در نیوجرسی زندگی می کنند می توانند 50 درصد مالیات پرداخت کنند در حالی که ساکنان ایالت نیویورک 58 درصد مالیات پرداخت می کنند. این افزایش مالیات بر آمریکایی ها که بیش از 400000 دلار درآمد دارند و کسانی که درآمد کمتری دارند کاهش مالیات را تحت تأثیر قرار می دهد.

اگر 50 سنت باشد و یک میلیونر باشد ، این می تواند وی را به پرداخت مبلغ هنگفتی به عمو سام سوق دهد. ایده آل برای سرگرمی هایی که پول اضافی دارند این گلوله را برای منافع بیشتر گاز بگیرند ، اما 50 نفر ممکن است حاضر نباشند این ضربه را بخورند. با این حال ، همانطور که شناخته شده است ، 50 Cent ترول OG است. بنابراین ، این احتمال وجود دارد که وقتی به مردم می گوید به ترامپ رأی دهند ، شوخی می کند. برای افزودن به این مفهوم ، 50 نفر در پست زیر اعلام کردند که “ورشکسته شده اند” و در جستجوی وام هستند.

“من تازه یادم افتاد که ورشکسته ام ، بنابراین به دنبال یک وام بخشنده هستم آیا کسی می تواند یک برادر را کمک کن تا بیرون برود. »50 تصویری از خودش نوشت.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">