خواننده رپ و پدر فلوریدا به جرم قتل یک هنرمند محلی دیگر

دستگیر شدند -tape “class =” ff-og-image-inserted “>

یک خواننده رپ فلوریدا و پدرش در ارتباط با مرگ یک هنرمند مشتاق دیگر از همان منطقه دستگیر شده اند.

همانطور که توسط HotNewHipHop اشاره شد ، هاكیم رابینسون ، جوان 20 ساله اهل جكسونویل ، كه با نام “KSOO” برنامه اجرا می كند – هفته گذشته به اتهام قتل درجه دوم دستگیر شد. پدر رابینسون ، عبدول رابینسون 49 ساله نیز پس از اتهامات وارده به اتهام کمک به فرار رابینسون از صحنه ، دستگیر شد و به او لوازم جانبی سیلی خورد.

این اتهامات در پاسخ به مرگ چارلز کوئنتین مک کورمیک ، جونیور است. مانند رابینسون ، 23 ساله یک خواننده رپ محلی بود که با نام لیلباک برنامه اجرا می کرد. فلوریدا تایمز-یونیون گزارش داد ، در 15 ژانویه ، مک کورمیک در اثر رانندگی کشته شد. این قتل توسط یک افسر پلیس خارج از وظیفه مشاهده شد که دو مرد را دید که مک کورمیک را اسلحه کردند. این افسر مظنونان را با پای پیاده تعقیب کرد اما قادر به دستگیری قاتلان نبود.

این قتل تنها جرمی نیست که این زوج در آن شب مرتکب شده اند. گفته می شود که پس از قتل ، رابینسون و پدرش لباس عوض کرده و به خانه حمله کردند. در طول این سرقت ، آنها صاحب خانه را قبل از فرار با شارژر یا چالش دوج ، اسیر کردند.

هنوز انگیزه این قتل مشخص نیست. محققان معتقدند که این امر می تواند به یک رپ و / یا رقابت خیابانی مرتبط باشد. KSOO همچنین با انتشار آلبومی با جلد هنری که چهار کشته در جکسونویل داشت ، مورد توجه بسیاری در منطقه قرار گرفت.

همچنین