گربه دوجا می گوید علاقه ای به گوشت زدن با Nas ندارد: “من او را دوست دارم”

به تازگی ، به نظر می رسد که Nas بر روی آهنگ” Ultra Black “خود به Doja Cat شلیک می کند ، هرچند که بعداً رد کرد که با” Say بنابراین “خواننده.

” ما در حال رفتن به Ultra Black / Unapologetically Black / بر خلاف Doja Cat “هستیم ، او در آهنگ رپ کرد. وقتی از او در این مورد س askedال شد ، او احساس کرد که زیاد به آن فکر نکرده و فقط چیزی را می طلبد که با “فوق العاده سیاه” قافیه باشد. در مصاحبه ای با Fat Joe در اینستاگرام ، دوجا گفته است که مهم نیست قصدش با این خط است ، او علاقه ای به گوشت گاو زدن با رپر Illmatic ندارد.

“نمی دانم ، من فقط خوشحالم که او هنوز موسیقی پخش می کند ، “چون من او را دوست دارم” گفت: “وقتی احساس می کنید یکی از خواننده های رپ مورد علاقه اش خطاب به او چه احساسی دارد؟” “من در Nas بزرگ شدم ، بنابراین با شنیدن این حرف ، من” لعنتی “هستم ، همچنین” لعنتی! “من عاشق Nas هستم ، خدا را شکر که او مرا متوجه کرد. من Nas را دوست دارم. بنابراین ، من گریه کن. او می تواند هرچه می خواهد بگوید. من واقعاً اهمیتی نمی دهم. اگر دوستت دارم ، دوستت دارم. در این مورد شوخی کردم ، اما غیر از این ، هرگز با گوشت گاو مرا نخواهی دید. ممکن است بخواهد گوشت گاو با من ، اما شما نمی خواهید من گوشت گاو با Nas ببینید. شما نمی بینید من پاسخ. “

ماه گذشته او قصد خود را برای انتشار آهنگی به نام” NAS “فاش کرد ، اگرچه او مشخص نکرد که این یک قطعه دیس است یا کاملاً چیز دیگری است.

در طول مصاحبه ، او همچنین نشان داد که او قبلاً آلبوم استودیویی بعدی خود را به پایان رسانده است. وی توضیح داد: “همه چیز آماده است.” “همه چیز آماده است. من متنفرم که الان آن را حفظ می کنم ، این را دوست ندارم زیرا هر وقت که به توییتر می روم ، به اینستاگرام می روم می بینم همه مثل” ، آن را بیرون بگذار ، بیرون بگذار “، و من مانند” من “می خواهم ، شما باید بر اساس آن برنامه ریزی کنید و اتفاقات زیادی در حال انجام است. بنابراین فردا یا در عرض پنج دقیقه همه چیز را رها کنید … بله دوست دارم شما آن را بشنوید اما شما فقط نمی توانید چنین کارهایی انجام دهید. “

مصاحبه کامل با دوجا را در بالا مشاهده کنید.