Lil Nas X می گوید مرگ روت بادر گینسبورگ چشم اندازهای وحشتناکی را برای جامعه LGBTQ

به وجود آورد / lil-nas-x “class =” ff-og-image-inserted “>

به دنبال خبر غم انگیزی که روت بدر گینزبرگ ، قاضی دادگاه عالی در روز جمعه از نبرد با سرطان لوزالمعده درگذشت ، بسیاری ترس و اضطراب خود را در مورد انتصاب احتمالی به اشتراک گذاشته اند عدالت جدید تحت دولت ترامپ قبل از آغاز انتخابات در ماه نوامبر.

Lil Nas X یکی از بسیاری از نگرانی های خود بود و به TMZ گفت که برخی از ترس های اصلی او پیرامون چگونگی تأثیر جامعه LGBTQ است. با انتصاب یک عدالت محافظه کارانه جدید.

“این وحشتناک است” ، لیل ناس هنگام صحبت درباره احتمال وجود عدالت جدید تحت مدیر سر و صدا “این ترسناک است. ما باید بیرون بیاییم و رأی بدهیم.”

پیامی که وی همچنین می خواست به هواداران خود بسپارد این بود که “بیرون بروید و رأی دهید و از صدای خود استفاده کنید.”

دادگستری روت بدر گینزبرگ یکی از برجسته ترین و لیبرال ترین اعضای دیوان عالی کشور بود که لایحه های عمده ای را برای حمایت از حقوق تولید مثل زنان تصویب می کرد و برای دهه ها در دادگاه دنباله دار بود. روت بدر گینسبورگ به عنوان آرزوی مرگ خود ، پس از مرگ از طریق نوه اش ، گفت: “جدی ترین آرزوی من این است که من جایگزین نشوم.” سایرین نیز التماس کرده اند که دولت فعلی عدالت جدیدی را القا نمی کند تا اینکه فصل رأی گیری تمام شود. انتصاب به عنوان دیوان عالی کشور یک سمت مادام العمر است.

همچنین