بیگ شان توضیح می دهد که چگونه دیو چاپل با اجرای یک ویژگی برای “Detroit 2”

زخمی شد

در حالی که تعدادی از مظنونان معمول در جدیدترین آلبوم بیگ شان دیترویت 2 – اندرسون .Pak ، Ty Dolla Sign ، Travis Scott – مهمان بودند ، یک ویژگی برجسته وجود داشت از بقیه بیرون.

دیو چاپل تنها کمدی بود که در پروژه 21 آهنگی شان حضور داشت – و به نوبه خود ، چاپل اسکیت 2: 35 دقیقه ای را با عنوان “داستان توسط دیو چاپل” ضبط کرد. در اینجا ، او درباره برخی از تجربیات خود در زادگاه شان و تحسین خود از پدر رپر ، جیمز اندرسون ، بحث می کند. در طول وقفه ، چاپل توضیح می دهد که آندرسون یک بار پس از اینکه او یک اجرای استندآپ را در دیترویت بمب گذاری کرد ، یک بار دیگر به او سخنرانی کرد.

هنگام مصاحبه جدید با اپل موزیک 1 ، شان ارتباط خود را با چاپل لمس کرد: مانند ، ‘من پدرت را دوست دارم ، مرد. من پدرت را دوست دارم. “” شان گفت ، در هر HipHopDX. “و من مثل این بودم ،” چطور؟ “او مثل” برو ، من پدر تو را دوست دارم. ” در واقع این اولین چیزی بود که او به من گفت. من مثل این هستم ، “یو ، چه خبر.” او مانند “یو ، من پدرت را دوست دارم ، مرد” و سپس او گفت ، “یو ، من طرفدار زیادی هستم.” “

شان ادامه داد ، “اما این زمانی بود که من دوست داشتم” اوه گه. “بنابراین وقتی به دیو گفتم که آلبوم را برای دیترویت کار می کنم ، او مانند” برو ، نه تنها من اسکیت را انجام می دهم ، بلکه می آیم بیرون و یک نمایش با شما شما می دانید ، من بیرون خواهم آمد و از شما حمایت خواهم کرد زیرا “من به شما ایمان دارم.” بنابراین من از او قدردانی می کنم که هنوز در همان سطح فروتنی است وقتی که او همان است که هست. “

Detroit 2 عمل می کند به عنوان عاقبت مخلوط سال 2012 او در دیترویت ؛ آخرین آلبومی که شان منتشر کرد ، آلبوم «تصمیم گرفتم» در سال 2017 بود. Detroit 2 دارای ویژگی های اضافی Diddy ، Lil Wayne، Eminem ، Nipsey Hussle ، Tee Grizzley Post Malone ، Erykah Badu ، Stevie Wonder و موارد دیگر است. روز جمعه ، شان همچنین فیلم مربوط به قطع آلبوم “لیتوانی” به کمک تراویس اسکات را رها کرد.