گزارش شده است كه كداك بلك ادعا می كند زندان به او اجازه ملاقات با خاخام خود را نداده است

/ kodak-rabbi “class =” ff-og-image-inserted “>

به نظر می رسد كداك بلك در راه تبدیل به یهودیت است.

TMZ گزارش می دهد كه رپر اجازه صحبت با خاخام را ندارد. به منظور انجام این آیین از پشت میله های زندان.

وکیل کداک ، بردفورد کوهن ، به رسانه گفت که اگر موکلش با خاخام خود – یا هر خاخام مشورتی دریافت نکند ، در صدد طرح دادخواست است. -به زودی. ظاهراً کداک ماه هاست که ملاقات کرده است. کوهن گفت که اگر به درخواست وی احترام نگذارد ، به دلیل نقض حق اصلاحیه اول کوداک شکایت خواهد کرد.

کوهن همچنین توضیح داد که کداک هنوز به طور رسمی یهودی نیست اما با دین شناخته می شود. اگر نتواند با خاخام خود رو در رو شود ، ظاهراً به تلاش های او برای تبدیل کمک نمی کند. با این حال ، به نظر می رسد عوامل COVID-19 نیز در این مسئله وجود دارد ، زیرا کوهن اعتراف کرد که روحانی در مرکز Kodak’s Kentucky از طریق ایمیل به آنها گفت که به دلیل همه گیری ، جلسات حضوری مخلوط شده اند. با این حال ، موبد همچنین گفت که مکالمه تلفنی با خاخام باید عملی شود.

به گفته TMZ ، کداک آنقدر اصرار دارد که با خاخام و تورات خود صحبت کند ، زیرا فکر می کند این به نفع او خواهد بود سلامت روان او کداک احساس می کند خدا برنامه ای برای او دارد ، و او می خواهد آن را با یک رهبر مذهبی در میان بگذارد.

در حالی که دفتر زندان ها در مورد وضعیت کداک توضیحی نمی دهند ، آنها گفته می شود که آنها TMZ تلاش زیادی می کنند برای برآوردن نیازهای مذهبی زندانیان.