خانه سابق Jazz Legend Cab Calloway

تخریب شده است -of-cab-calloway-demolished “class =” ff-og-image-inserted “>

نبرد بر سر خانه سابق Cab Calloway به پایان رسیده است.

روز شنبه ، شهر بالتیمور یک خانه ردیف در آنجا تخریب کرد افسانه جاز در نوجوانی زندگی کرده بود و این ضربه بزرگی به محافظان و برخی از اعضای خانواده کالووی بود. بالتیمور سان گزارش داد که فعالان و اعضای جامعه تلاش کرده اند از خانه با استفاده از یک نام تاریخی برجسته محافظت کنند. با این حال ، در نهایت مسئولان شهری تصمیم گرفتند که خانه – و سایر اقامتگاههای بلوار 2200 درید هیل آو – طبق برنامه تخریب شود. بخشهایی از این بلوک به یک پارک شهر تبدیل می شود ، که گفته می شود نام آن Calloway خواهد بود.

نوه کالووی ، پیتر بروکس ، که یکی از کسانی بود که برای حفاظت تحت فشار قرار گرفت ، گفت که “کافی نیست” “از طرف جامعه برای سالم نگه داشتن خانه.” “او گفت:” من می دانستم که این اتفاق خواهد افتاد اما وقتی بنیاد خود را از دست می دهی ، نوعی لرزان است. ” “امید این بود که این بتواند لنگر انداختن مردم در همسایگی باشد. اهمیت کار او هنوز در بازی است … دشوار است تصور کنید که همان کارها را با بیب روت یا ادگار آلن پو انجام دهند.” < / p>

پس از آنکه شهر برنامه های خود را برای تخریب خانه اعلام کرد ، فعالان تعدادی از فرجام خواهی ها را مطرح کردند که استدلال می کردند این خانه دارای اهمیت تاریخی است. مقامات بالتیمور تخریب را در ماه آوریل متوقف کردند ، اما در نهایت دادگاه علیه حافظان رای صادر کرد و شهر در اواخر ماه اوت با تخریب ادامه داد.

“ما اخطاریه تخریب را در مارس سال جاری ارسال کردیم” ، سخنگوی اداره مسکن و توسعه جامعه در این باره به سان گفت. “این كار پس از طرح درخواست تجدیدنظر متوقف شد. ما سپس مراحل تعیین شده را دنبال كردیم و جلسه رسیدگی برگزار شد. قاضی در اواسط ژوئیه به نفع شهر رأی داد. هنگامی كه هیچ درخواست تجدیدنظر دیگری انجام نشد ، ما به كار ادامه دادیم. كار در تاریخ 24 آگوست این بلوک از سر گرفته شد و از آن زمان تاکنون ادامه دارد. “

کالووی یک خواننده جاز بازیگر / برترین جدول بود که بیشتر به دلیل رهبری ارکسترها در باشگاه افسانه ای پنبه در هارلم شهرت داشت. از افتخارات وی می توان به جایزه یک عمر دستاورد گرمی ، معرفی به تالار مشاهیر جاز بین المللی و دکترای افتخاری هنرهای زیبا از دانشگاه روچستر اشاره کرد. کالوی 18 نوامبر 1994 در سن 86 سالگی درگذشت.

همچنین