اسم حیوان دست اموز بد برای اولین بار در “Narcos: Mexico” اولین سریال بازیگری در فصل 3

بد بانی اولین بازی خود را در فصل 3 سریال Narcos: Mexico انجام خواهد داد.

رولینگ استون گزارش می دهد که خواننده نقش آرتورو” کیتی “را بازی می کند پائز ، یکی از اعضای باند نارکو جونیورز ، به ریاست رامون آرلانو فلیکس (مانوئل ماسالوا). مطابق با اعلامیه مطبوعاتی ، این باند متشکل از “بچه های ثروتمند و به هم پیوسته از جامعه بالایی است که به خاطر پول ، مواد مخدر و خشونت درگیر زندگی کارتل شده اند”.

بد بانی برای اولین بار به اشتراک گذاشت خبر درگیر شدن او با سریال نتفلیکس در مصاحبه ای از رولینگ استون در ماه مه. وی گفت که اوایل سال جاری ، قبل از اینکه تولید همه گیر متوقف شود ، صحنه های این سریال را تصویربرداری کرده بود.

فصل 3 در دهه 1990 آغاز می شود و زمانی که جهانی سازی و تجارت مواد مخدر به طور مستقیم روبرو می شوند را برجسته می کند. . این نمایش “جنگی که پس از تکه تکه شدن امپراتوری فلیکس به وقوع می پیوندد” متمرکز خواهد شد. “همچنین” تاریخ جدیدی از پادشاهان مکزیک “و” جنگ “در حقیقت” اولین مصدوم – و هر دستگیری ، قتل و فقط پایین برد ، پیروزی واقعی را از فاصله دورتر دور می کند. “

فصل سوم Narcos: مکزیک همچنین با لوئیس جراردو مندز ، آلبرتو گوئرا و لوئیزا روبینو همراه خواهد بود. افراد عادی فصل مانند Scoot McNairy ، José María Yázpik ، Alfonso Dosal ، Mayra Hermosillo ، Matt Letscher ، Manuel Masalva ، Alejandro Edda و Gorka Lasaosa بازگشت خود را انجام خواهند داد. در حالی که تولید این سریال در مکزیک از سر گرفته شده است ، هنوز تاریخ اکران آن مشخص نشده است.

علاوه بر فعالیت های بازیگری ، Bad Bunny قبلاً دو پروژه امسال را نیز منتشر کرده است: YHLQMDLG در فوریه و Las Que No Iban a Salir در ماه مه.

همچنین تماشا کنید