“کوسه کودک” از “Despacito” به عنوان پربیننده ترین ویدیوی YouTube در همه زمان ها

پادشاه جدید YouTube وجود دارد و آن Baby Shark است.

گزارش ورایتی “رقص کودک کوسه” با بیش از 7.047 میلیارد میلیارد دلار “Despacito” را به عنوان پربیننده ترین ویدیوی YouTube از تخت سلطنت برکنار کرده است.

موزیک ویدئوی آهنگ سر و صدا با کمک Daddy Yankee از لوئیز فونسی تاج را در آگوست 2017 گرفت و بیش از سه سال آن را نگه داشت. حتی اگر “کودک کوسه” در سال 2015 اکران شد ، سه سال طول کشید تا این آهنگ آلوده کننده و تحریک کننده در ایالات متحده پخش شود. ورایتی خاطرنشان کرد: پینگ فونگ ، برچسب پشت آهنگ ، به طور تصادفی در ژوئیه یک اجرای با حضور لوئیز فونسی منتشر کرد که تاکنون بیش از 106 میلیون بازدید داشته است.

محبوبیت “کودک کوسه” منجر به راه اندازی اسباب بازی ها ، بازی ها ، کتاب ها و موارد دیگر شده است. اما این فقط نوک کوه یخ بود. در ماه ژوئن ، Nickelodeon اعلام کرد که یک مجموعه انیمیشن با عنوان Baby Shark’s Big Show! در دست کار است.

پنجمین موزیک ویدیوی Ed Sheeran برای “Shape of You” با کمی بیش از 5 میلیارد بازدید ، و پس از آن برنامه Wiz Khalifa و Charlie Puth “See You Again” با نزدیک به 4.8 میلیارد بازدید ، گردآوری شده است. و “ماشا و خرس – دستور العمل فاجعه” که 4.36 میلیارد بازدید دارد.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">