دونالد ترامپ با انتقاد از حمله به بیانسه ، جی ز و سایر مشاهیر حامی بایدن

برای رأی دادن ثبت نام کنید ، درخواست رأی دهید یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. آسان است!

در حالی که جو بایدن از سرگرمی هایی مانند 2 Chainz و Eminem درخواست کمک می کند ، دونالد ترامپ تصمیم گرفته است با حمله به چندین راه در جاده کمتری بپیماید افراد مشهور از جمله بیانسه و جی ز.

در جریان یک راهپیمایی در پنسیلوانیا ، ترامپ تصمیم گرفت از سرگرمی هایی که از جو بایدن حمایت می کنند انتقاد کند. وی ضمن انجام این کار ، بیانسه را هدف گرفت – نام او را اشتباه تلفظ كرد.

ترامپ گفت: “آنها Beyonsee را بدست آوردند و Jay-Z را نیز به دست آوردند.” به نظر می رسد این تلفظ اشتباه هدفمند باشد زیرا – بیایید صادق باشیم – چه شخصی در سال 2020 نمی داند چگونه نام بیانسه را بگوید؟ او پس از كاهش بیانسه ، سعی كرد هوا را به دلیل استفاده از ناسزاگویی هنگام اجرای برنامه برای هیلاری كلینتون در زمان مبارزات انتخاباتی خود در سال 2016 تنبیه كند.

ترامپ ادامه داد: “شما به خاطر می آورید” “او از کلمات f ، f-word ، f-word استفاده می کرد.”

لازم به ذکر است که این فقط نمونه دیگری از ریاکاری های ترامپ است. کمتر از یک ماه پیش ، ترامپ هنگام بحث در مورد روابط ایالات متحده با ایران از “f-word” استفاده می کند.

“ایران این را می داند و آنها مورد توجه قرار گرفته اند: اگر با ما گول بزنید اگر شما با ما کار بدی انجام دهید ، ما قصد داریم کارهایی را انجام دهیم که قبلاً هرگز انجام نشده باشد. “ترامپ هنگام حضور در برنامه رادیویی راش لیمبو گفت.

همانطور که انتظار می رفت ، BeyHive هشدار داده شد نسبت به این بی احترامی و مطابق آن عمل کرد.

ترامپ با بیانسه پس از تأیید رسمی بلیط بایدن / هریس از سوی این هنرمند بیان شد.

همراه با جیگا و بیانسه ، ترامپ علیه لبرون جیمز ، لیدی گاگا و سایر افراد مشهور که به رنگ آبی رأی داده بودند ، حمله کرد.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">