پمپ گرسنه توجه لیل پس از معرفی به عنوان “دلال محو”

در رالی ترامپ به صحنه می رود

< span class = "selection-box-buttons-bar__title"> برای رأی دادن ، درخواست رأی دادن یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. آسان است!

لیل پمپ که به طور فزاینده ای مورد توجه گرسنگی قرار می گیرد ، که نظر او هیچ چیز ندارد ، برای مدت کوتاهی در یک گردهمایی ترامپ در اواخر شب در صحنه گراند رپیدز ، میشیگان.

ترامپ به مردم گفت: “من صدای شما را دوست دارم” ، هرچند هیچ یک از اینها حتی از راه دور مهم نیست و به طور واضح یک حقه بازی اشتباه در محاسبات است. “من عاشق موسیقی شما هستم. و صحبت کردن در مورد اصوات ، موسیقی و چیزهای دیگر – یکی از سوپراستارهای بزرگ جهان – دلال محبت کوچک. او در آنجا حضور دارد. حال او چطور است؟ شما می خواهید بیایید و چیزی بگویید؟ بیا ، کوچولو پمپ. “

پس از تعریف و تمجید از انتخاب شرم آور لباس پمپ ، ترامپ از همکار Kanye West در صحنه استقبال کرد:

” سلام ، به همه “، پمپ ، تهدیدش برای ترک آمریکا اگر ترامپ از دست دادن انتخابات با آغوش باز روبرو شده است ، به جمعیت گفت. “شما چه احساسی دارید؟ من به اینجا آمدم تا بگویم ، آقای رئیس جمهور ، من از همه آنچه برای کشور ما انجام داده ام قدردانی می کنم. شما نیروها را به خانه آوردید و کارهای درستی انجام می دهید. MAGA 20، 20، 20. Don ‘ فراموش نکنم. “

به هر حال ، همه اینها را دمار از روزگارمان درآورد. بیماری همه گیر COVID-19 در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و هر دو مرد فوق الذکر ما را باور می کنند که هنوز هم بدون جلب هیچ اقدامی محسوس برای نجات جان مردم ، به طرز جادویی ناپدید می شود.

ترامپ نه تنها اصرار به بزرگ نگه داشتن دارد با وجود چنین چیزی برخلاف همه توصیه های بهداشتی ، تجمعات صورت گرفته است ، چندین رویداد اخیر مبارزاتی با ترک هواداران زیادی در سرما خاتمه یافته است.

888 011000110888 پمپ تأیید درخشانی را ارائه داد ، که مطمئناً برای دهها نفری که برای نظر در مورد انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده به او نگاه می کنند ، ارزش زیادی دارد.