به نظر می رسد آدل به گزارش هایی که می گوید Skepta

دوستی دارد پاسخ می دهد 28 “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

آدل خود را “بانوی گربه ای مجرد” اعلام کرده است زیرا شایعات قدمت همچنان در اطراف او و Skepta می چرخد. خواننده رپ انگلیسی پس از دوستی چند ساله به یک عنوان رسمی تبدیل شده است. یکی از افراد مشهور و کاملاً محرمانه ادعا می کند که “طی چند ماه گذشته ،” همه چیز داغ شده است “، همانطور که بسیاری از طرفداران گمان می کنند. منبع گفت: “آنها در لندن در همان محافل اجرا می شوند و او در حال سرگرمی است.”

زمزمه های عاشقانه آدل و اسکپتا از اکتبر 2019 شروع به پخش کرد ، پس از آنها فقط چند هفته پس از آنكه وی خواستار طلاق از سیمون كونكی ، شوهر هفت ساله شوهرش شد ، رد و بدل كردند. این شایعات در طول تابستان هنگامی که تعدادی از طرفداران متوجه تبادل نظر معاشقه در شبکه های اجتماعی شدند ، دامن زد. همانطور که توسط E نشان داده شده است! اخبار ، ادل عکسی از خودش برای تبلیغ یک کنسرت تلویزیونی منتشر کرد. Skepta در بخش نظرات با یک پیام رمزگذاری جست و خیز کرد. وی نوشت: “سرانجام رمز ورود اینستاگرام خود را لول کردید.”

آدل با ایموجی های چشمکی و قلبی به این نظر پاسخ داد و طرفداران را به این باور رساند که رابطه آنها کاملاً افلاطونی نبوده است. / p>

اندکی پس از گزارش مردم ، آدل یک پیام اینستاگرام را به اشتراک گذاشت که نشان دهنده برگزاری برنامه میزبانی شنبه شب زنده خود بود. پس از تشکر از بازیگران و خدمه ، آدل به طور خلاصه به انتخابات سال 2020 اشاره کرد ، برای هوادارانش آرزوی هالووین مبارک کرد و گفت که او اکنون در “غار” خود عقب نشینی خواهد کرد تا “بانوی گربه ای (مجرد) باشد که من هستم!” قسمت اخیر ظاهراً وضعیت رابطه او را تأیید کرده است.

می توانید پیام کامل وی را در زیر بخوانید.