در اینجا چقدر تأثیر همکاری تراویس اسکات با مک دونالد بر روی شرکت در میان COVID-19 Slump

وجود دارد

تراویس اسکات میداس خود را به طاقهای طلایی داد ، و به مک دونالد کمک کرد تا از طریق همه گیری همه گیر شود.

وال استریت ژورنال روز پنجشنبه گزارش داد كه فروش در McDonald’s Corp در مقایسه با مدت مشابه سه ماهه سال گذشته 4.6 درصد در جولای ، آگوست و سپتامبر افزایش یافته است. این در حالی است که فروش مک دونالد پس از آنکه شرکت مجبور شد اتاق های غذاخوری را به دلیل COVID-19 مجبور به تعطیلی کند ، نسبت به سال قبل تقریبا 9 درصد کاهش داشت.

این شرکت دلیل این رشد را مشارکت با اسکات دانسته است. این حرکت جدید بازاریابی به شرکت کمک کرد تا حرکت خود را بدست آورد زیرا وعده غذایی تراویس اسکات به یکی از پرطرفدارترین موارد منو در مک دونالد تبدیل شد. وعده غذایی شخصی اسکات همچنین با کالاهای منحصر به فردی همراه بود که فقط به جذابیت غذا افزود.

اسکات اولین سرگرم کننده ای بود که از زمان مایکل جردن به مک دونالد اجازه داد تا وعده غذایی مک جوردان را در سال 1992 ایجاد کند ، در فهرست قرار گرفت. McD’s تصمیم گرفته است تا از موفقیت غذای اسکات با اضافه کردن افراد مشهور به ترکیب استفاده کنند. قدم زدن تا بشقاب بعدی احساس بین المللی J. Balvin است که وعده غذایی شخصی وی شامل Big Mac ، سیب زمینی سرخ کرده و Oreo McFlurry است.

مورگان فلتلی ، مدیر ارشد بازاریابی مک دونالد در ایالات متحده ، توضیح داد: “ما اخیراً خود را تحت فشار قرار داده ایم که از مناطق راحتی سنتی خود فراتر برویم.”

اگرچه اعتبار دادن به تراویس اسکات آسان است ، اما باید توجه داشت که مک دونالد تغییرات ساختاری در عملکرد خود ایجاد کرد که به این موفقیت نیز کمک کرد. این زنجیره بر سرعت بخشیدن به عملکرد محرک خود متمرکز بوده است تا در حالی که اتاق های غذاخوری هنوز بسته هستند میهمانان را به موقع پذیرایی کرد.

همچنین