50 سنت نشان می دهد که چرا او فکر می کند دود پاپ ممکن است در Grammy

مورد غضب واقع شود / 50-cent “class =” ff-og-image-inserted “>

50 سنت به عنوان تهیه کننده اجرایی در آلبوم پس از مرگ Pop Smoke فعالیت داشت ، و او پیش بینی می کند که رکورد در گرمی های 2021 سلب شود.

صحبت با رپ خاویار Spotify ، Fif گفت که او فکر می کند Shoot for the Stars، Aim for the Moon احترامی که شایسته آن است در نمایش جایزه دریافت نخواهد کرد. وی توضیح داد: “اگر شناسایی شود ، فقط به این دلیل شناخته می شود که او رفته است.” “محتوا با کاری که می توانم انجام دهم یکسان است. آنها محتوای من را تشخیص ندادند. آنها وقتی من با Em بودم ، وقتی با Eminem در رکوردها هستم به من گرمی دادند.”

50 Cent نامزد شده است برای 14 گرمی ، اما او فقط در سال 2010 برای فیلم “Crack a Bottle” با بازی Slim Shady و Dr. Dre برنده شد. وی در طول زندگی حرفه ای خود نقد بهترین هنرمند جدید ، بهترین آهنگ رپ و بهترین آلبوم رپ را دریافت کرده است.

وی ادامه داد: “آنها از دادن گرمی به او می ترسند زیرا آنها فکر می کنند این کار به مخاطب یاد می دهد که مانند پاپ باشد.” “و مانند او بودن به معنای عضویت در فرهنگ باند است. چه کسی گرمی را می بیند که موسیقی Drill را می سازد؟ منظور شما این است که به من بگویید هیچ کدام از آن آهنگ ها شایسته آن نیستند؟ این سیستم عامل ها برای آنها نیست که تصدیق کنند این برای فرهنگ است که مردم این نکات را بپذیرند و واقعاً از هنرمند برای این کار قدردانی کنند. ”

آنچه Fif در مورد شانس Pop در Grammy های بالا گفته است را بررسی کنید.