Megan Thee Stallion عنوان ، جلد آرت و تاریخ انتشار آلبوم ابتدایی

را نشان می دهد

مگان تو استالیون به تازگی از آلبوم جلد ، عنوان و تاریخ انتشار اولین آلبوم مورد انتظار خود ، خبر خوب ، رونمایی کرده است.

“او در تمام یک سال سخت احساس کرد که همه ما می توانیم از یک خبر خوب استفاده کنیم ،” او در تمام کلمات در توییتر نوشت. “آلبوم رسمی من” خبر خوب “در تاریخ 20 نوامبر افتاد! امشب @ نیمه شب را ذخیره کن.” اعلامیه این پروژه به دنبال یک سال عظیم برای مگ برگزار شد ، که او دو تک آهنگ شماره 1 خود را با ریمیکس بیانسه “Savage” و “WAP” با کاردی بی به دست آورد. فقط ماه گذشته ، او “Don” را منتشر کرد t Stop “با حضور Young Thug.

با اعلام این رکورد ، او همچنین اطلاعات بیشتری را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت:” داغون ، من اول می خواهم از شما تشکر کنم که با من سوار شدید ، با من رشد کردید و پایین آمدید با من از اولین میکس تیپ Rich Ratchet! در طول این سال خشن همه ما احساس کرده ایم که می توانیم از یک خبر خوب استفاده کنیم. ” خبر خوب پیگیری Suga EP وی خواهد بود که در ماه مارس منتشر شد.

با وجود همه اوج هایی که در سال 2020 تجربه کرده است ، وی همچنین قربانی تیراندازی شد که در آن Tory Lanez ادعا می شد که فرد مسلح بود . در حالی که او به طور مداوم این ادعاها را انکار می کند ، مگان ادعا کرده است که او کسی است که به پای او شلیک کرده است. با ادامه ادعای بی گناهی خود ، مگ ماه گذشته با یک نظر ساده پاسخ داد. “این n *** واقعاً یک دیوانه است.”

وقتی جمعه آینده افت می کند به دنبال اخبار خوب مگ باشید.