خواهر کینگ وون به دلیل عدم اخراج کارمندی که گویا عکسهای کالبد شکافی را از کار اخراج کرده است

به شدت مورد انتقاد قرار گرفت خواهر کینگ وون / king-von-خواهر “class =” ff-og-image-inserted “>

خواهر کینگ فون به اینستاگرام رفته است تا مأمور آتلانتا را که گویا عکسهای کالبدشکافی برادرش را به صورت آنلاین منتشر کرده است منفجر کند – و از کارفرمای خود ، خدمات حمل و نقل حمل و نقل فرودگاه ، خواستار او را اخراج می کند.

خواهر فون ، خواهر وون ، در کنار عکسهای ادعا شده مرتب و آدرس سردخانه ، کایلا نوشت ، “این کنفرانس بیمارستانی که تصاویر برادر من را ارسال کرده است !!! او در فرودگاه AIPORT کار می کند. تمام شغل او می داند که او گه می کند اما TRNA از او محافظت می کند !!! ما اکنون به او نیاز داریم که اخراج شدیم !!!! “

کایلا از زمان مرگ دلخراش برادرش جمعه گذشته ، جایی که او در خارج از سالن در آتلانتا به ضرب گلوله کشته شد ، ادای احترام می کند. سه روز بعد ، عکس کالبدشکافی ادعا شده او به صورت آنلاین ظاهر شد.

اوایل این هفته ، کایلا به شدت T.I. برای نظراتی که او در مورد IG داد ، که بسیاری از آنها به عنوان Von اشاره کردند. نکته در پستی که از آن زمان حذف شده است ، نوشت: “با گوشت گاو خود در شهر خود کار کنید. Thx در پیشبرد. ” با این حال ، T.I. بعداً اظهار داشت که او در مورد قتل فون صحبت نمی کند ، و در IG نوشت که “کاملاً اشتباه کرده است”.

یک ویدیوی تازه ظاهر شده که به نظر می رسد آنچه در لحظات منتهی به مرگ وون اتفاق افتاده را نشان می دهد بسیاری ادعا می کنند که کواندو روندو و خدمه اش در تیراندازی نقش داشته اند. همچنین یک مظنون در قتل فون متهم شد ، تیموتی لیکس 22 ساله ، که در تیراندازی مجروح شد و اکنون با یک اتهام قتل عام روبرو شده است.

< div class = "vidible-max">

همچنین