50 سنت به ایرو گوتی پاسخ می دهد که ادعا می کند او را از معاملات مختلف

جلوگیری کرده است / irv-gotti “class =” ff-og-image-inserted “>

50 Cent به تازگی به Irv Gotti پاسخ داده است پس از اینکه گوتی گفت که او در اوایل کار خود را با سیاه نمایی از معاملات چندین رکورد از رسیدن به 50 جلوگیری کرد که در نهایت منجر به امضای قرارداد با دکتر شد. برچسب دره و امینم.

50 مصاحبه ای را که گوتی با Hot 107.9’s B High داشت ، هنگامی که گفت نظرات را برای پاسخ دادن دوباره منتشر کرد. 50 در زیرنویس این پست نوشت: “حالا همه می دانند چرا من همانگونه كه عمل می كنم رفتار می كنم.” “این الاغ sucka ni66a به جای کار کردن بر روی گندهای خود ، در اینجا علیه شما کار می کنند. حالا به آنها نگاه کنید ، همه لعنتی. ?B! الاغ ni66as # STARZPLAY برنامه را دریافت کنید.”

این مکالمه به این دلیل بوجود آمد که بی هایت از گوتی پرسید که چه توصیه می کند به جوان ترش توصیه کند ، و یکی از چیزها این بود که به او اجازه می داد 50 را به جای مسدود کردن ، به آتلانتیک امضا کند. در این کلیپ ، گوتی گفت که او نفوذی را که در آن زمان داشت ، تشخیص داده است و اگر بگوید با 50 قاطی نکرده است ، این کافی است تا فوراً برچسب های دیگر را هدایت کند.


Irv همین احساسات را در سال 2019 نیز هنگام گفتگو با مارک لامونت هیل در نمایش قهوه سیاه منعکس کرد. سپس ، ایرو به معنای واقعی کلمه دقیقاً همان حرف را زد ، در مورد اینکه چگونه وقتی مردم با او تماس می گرفتند که 50 نفر از او می پرسیدند می گفت ، “اگر با او لعنتی ، با من لعنتی نمی کنی” می گفت.

همه اینها فقط یک صفحه جدید به گوشت گاو داستان بین این دو هنرمند اضافه می کند.

همچنین

را نیز تماشا کنید