کنی لاتیمور می گوید پس از ورود مایکل جردن در “آخرین رقص” ، فروش موسیقی وی افزایش یافته است

، pg_1 / jtprkn44cefwkckz7vwt / kenny-lattimore-jordan-effect “class =” ff-og-image-inserted “>

کنی لاتیمور ، خواننده R&B ، در ماههای اخیر ، به لطف مایکل جوردن و مستند ESPN ، شاهد فروش موسیقی خود در” یک سطح دیگر “بوده است. آخرین رقص.

TMZ اوایل این هفته در LAX با لاتیمور درگیر شد ، جایی که او فهمید که فروش از زمان صحنه جردن با برخی از موسیقی های منتشر نشده خود در اتوبوس تیم قبل از بازی 1 از فروش ، سر به فلک کشیده است. فینال های NBA 1998 در برابر یوتا جاز برای اولین بار پخش شد.

این صحنه به یک حالت الگوی رفتاری تبدیل شد ، با اینکه مردم انواع موسیقی را وارد جلوه های بصری MJ می کردند و با هدفون هایش سرش را تکان می داد.

چه کسی en پرسید که چه چیزی را گوش می دهد ، جردن پاسخ خود را به موسیقی “کاملا جدید” از لاتیمور محدود کرد که هنوز حتی خارج نشده بود. سرانجام خواننده کاندیدای گرمی شفافیت ارائه داد.

واکنش مشتاق جردن به موسیقی لاتیمور به گسترش طرفداران وی کمک کرده است. وی به TMZ گفت: “افراد زیادی از سراسر جهان شروع به دنبال کردن من دارند و [برای” آخرین رقص “برای من پیام می فرستند.

“مردم اینگونه بودند:” این مرد اردن است “یا” من به این گوش خواهم داد “زیرا این چیزی است که جوردن به آن گوش می دهد” ، لاتیمور ادامه داد و اذعان کرد که “اثر مایکل جوردن قطعاً واقعی است!” / p>