Swae Lee اولین آهنگ جدید خود را در طول جشنواره مجازی Rolling Loud

آغاز کرد -new-song-rolling-loud “class =” ff-og-image-inserted “>

Swae Lee مجری اصلی اخبار روز 1 جشنواره هیپ هاپ مجازی Rolling Loud بود و اطمینان حاصل کرد که همه از خانه بیرون می آیند.

در طول ست خود ، Swae بازدیدهای خود را مانند “RIP SCREW ، “” Sativa “،” فراموش نشدنی “و” Powerglide “. او سپس به طرفداران در این چت گفت اگر می خواهند آهنگ جدیدی بشنوند ، یک ایموجی پسر رقصنده را کنار بگذارند. هنگامی که 10 تا از این شکلک ها را پشت سر هم دید ، اولین آهنگ جدیدی را با عنوان “Dance Like No One’s Watching” آغاز کرد.

بعد از اجرا ، Swae طعنه زد که این آهنگ هفته آینده پخش می شود. وی هم اکنون در حال کار بر روی آلبوم بعدی خود ، Human Nature است. او تیزرهایی مانند “Reality Check” را رها کرده و اخیراً در Chloe x Halle’s Ungodly Hour در قطعه “Catch Up” ظاهر شد.

قبل از مجموعه خود ، Swae برای مصاحبه سریع و سرگرم کننده با میزبان Druski نشست. وی گفت: “من با مایک ویل و همه صحبت کردم ، با برچسب صحبت کردم.” “آنها گفتند که من می توانم آهنگ جدیدی بسازم ، بنابراین به فکر ساختن یک آهنگ جدید هستم. من فقط با انرژی جمعیت می روم. اگر همه با آن کار کنند ، من یک آهنگ جدید می سازم.”

طبق گفته طارق چریف ، بنیانگذار Rolling Loud ، روز 1 جریان Loud Stream بیش از دو میلیون بیننده از سراسر جهان به خود جلب کرده است. روز 2 یکشنبه ساعت 2 بعد از ظهر شروع می شود. PT / 5 بعد از ظهر ET در Twitch با عنوان Ski Mask the Slump God.