21 Savage فاش می کند که آیا مسیر “Snitches & Rats” حدود 6ix9ine

است 21-savage-metro-boomin “class =” ff-og-image-inserted “>

21 Savage و Metro Boomin این آخر هفته آخرین سرمایه گذاری مشترک خود ، Savage Mode 2 را منتشر کردند و برخی از طرفداران کنجکاو بودند که آیا آهنگ” Snitches & Rats ” اشاره مستقیمی به داستان مشهور تاتل ، 6ix9ine.

هنگام رد کردن آن با طرفداران و پخش آلبوم در Instagram Live ، 21 مشخص کرد که آیا این آهنگ حدود 6ix9ine است یا خیر.

21 به صورت زنده توضیح داد که 6ix9ine تنها موش در آمریکا نیست و اگرچه این آهنگ می تواند به طور بالقوه برای او اعمال شود ، اما این آهنگ منحصراً برای او هدف نیست.

“I y” همه در مورد آهنگ “Snitches & Rats” صحبت می کنند [بودن] مانند یک آهنگ دیس 6ix9ine یا موارد دیگر ، “21 گفت. “6ix9ine تنها موش در آمریكا نیست. او تنها كمی در جهان نیست ، مرد. با همه شما اشتباه می كنید؟ هرچند شما باید به آن گه گوش دهید ، زیرا این گه واقعیت است. موش لعنتی ، دوره. ” اما برای آهنگی درباره “اسنیچ ها و موش ها” ، این ظرافت به زیبایی معرفی شده است ، زیرا اکثر آهنگ ها با روایتی صاف از یک و تنها مورگان فریمن آغاز شده اند.

“اسنیچ ها و موش ها یکسان نیستند چیز ، بگذارید آن را خراب کنم تا مطمئن شوم منظورم را می بینید ، “آقای فریمن OG شروع می کند. “” سنیچ “کسی است که به تجارت افراد دیگر علاقه دارد تا اطلاعاتی را پیدا کند که آنها می توانند با یک قیمت بفروشند یا در ازای جبران خسارت دیگری تجارت می کند.” موش “یک خیانتکار ، یک تصور کننده ، یک برنامه ریز یا یک شرکت کننده فیزیکی است. اسرار را برای قدرت یا پول نقد بفروشید ، او به امید تیم یا خانواده اش به امید نجات الاغ ناجوانمردانه خود اعتماد می کند. تفاوت در این است که حداقل یک آدم ربا انسان است ، اما یک موش یک دوره موش است. “