لانا دل ری با استفاده از ماسک مش در کتاب خود با امضای

گرما می گیرد lana-del-rey-κριτική-برای-پوشیدن-مش-ماسک-هنگام-امضای کتاب “class =” ff-og-image-inserted “>

ذکر توئیترهای لانا دل ری ، یک بار دیگر بهم ریخته است.

بعدازظهر جمعه ، خواننده و ترانه سرا در لس آنجلس بارنز و نوبل ظاهر غافلگیرکننده ای ارائه داد ، جایی که با طرفداران ملاقات کرد و نسخه های فیزیکی کتاب شعر خود را نوشت ، بنفش بنفش به عقب بر روی علف خم شد. لانا این رویداد را در ویدئویی در اینستاگرام اعلام کرد ، در آن دیده شد که ماسکی از مش به نظر می رسد – شبیه همان چیزی که در شماره ماه سپتامبر مصاحبه استفاده کرده است.

لحظاتی پس از اعلامیه لانا ، کاربران شبکه های اجتماعی شروع به توهین به هنرمند کردند زیرا نتوانست ماسکی استفاده کند که از ویروس کرونا محافظت می کند. بسیاری خاطرنشان کردند که دهان و بینی او از طریق پوشش صورت کاملاً مشهود است ، که باعث می شود ذرات ویروس به راحتی گسترش یابد. همچنین لازم به ذکر است که ماسک مش فقط برای فیلم اولیه استفاده نشده است. او همچنین آن را هنگام ملاقات و خوشامدگویی با طرفداران خود استفاده کرد.

برای کاهش شیوع بیشتر ویروس ، مراکز پیشگیری از بیماری و کنترل استفاده از روکش صورت را توصیه می کند که دارای دو لایه قابل شستشو باشد ، پارچه قابل تنفس ، و پارچه ای که بینی و دهان را کاملاً می پوشاند. همانطور که از عکس های امضای کتاب مشاهده می کنید ، ماسک لانا با استانداردهای CDC مطابقت ندارد.

برخی از واکنش ها به انتخاب ماسک لانا را می توانید در زیر بخوانید.