ASAP Ferg در مورد چگونگی الهام بخشیدن از دوره MTV در انتخاب ویژگیهای “Floor Seats II”

صندلی های کف II ، آخرین پروژه تمام عیار ASAP Ferg ، اکنون به اتمام رسیده است. همانطور که هرکسی که به این پروژه (بسیار عالی) توجه داشته باشد ، می داند ، رویکرد فرگ در مورد تنظیم ویژگی ها – از جمله افزودن لیست آهنگ “Big ASAP” پس از انتشار با مونیکا – این بار به طور قطع در سطح دیگری قرار دارد. < و همانطور که او در یک مصاحبه جدید پسند اجتماعی با بیگ بوی توضیح داد ، فرگ برای الهام بخشیدن به دوران اوج MTV نگاه کرد.

“شما می دانید چه چیزی از آن الهام گرفته است؟ در واقع ، MTV از آن الهام گرفته است ،” فرگ حدود پنج دقیقه گفت وقتی بیگ پسر از انتخاب ویژگی هایش تعریف کرد. “MTV از ویژگی های من الهام گرفته است. و همچنین صندلی های کف ، حضور در یک بازی بسکتبال. بنابراین بگذارید توضیح دهم. MTV ، زیرا آنها شخصیت های مختلف و مجموعه ای متفاوت از هنرمندان را به ما دادند. ما پسران Backstreet داشتیم. ما DMX داشتیم. ، کورن. ممکن است شما یک ویدیوی از مایکل جکسون ببینید. ممکن است دیدی و توتال را ببینید. این همان چیزی است که من در مورد MTV دوست داشتم. این امر ما را در برابر آنچه بچه های حومه شهر انجام می دادند باز کرد ، زیرا ما از هود بیرون می آمدیم ، ما نمی دانستیم چه چیزی آنها مشغول انجام کار بودند. “

فرگ توضیحات بیشتری را ارائه داد و به آنچه در هنگام قرار گرفتن در معرض این مجموعه از هنرمندان متشکل از MTV” با “شنونده جوان” “طنین انداز” کرد اشاره کرد.

“برای مریلین منسون ، من با بسیاری از تصاویر بسیار طنین انداز شدم. ” “برای کورن ، آنها آدمهای سنگی بودند که با وحشتی روبرو می شدند. برای Kid Rock ، او رپ می کرد. برای DMX ، من می توانستم چکمه های تیمبرلند و موتورسیکلت ها را درک کنم. مانند ، من دیدم که آن بالا می آید. ذهن من به همه این جهانهای مختلف توجه دارد. دنیای جدید. اینترنت. “

فرگ همچنین آن را با بیگ بوی در مورد عادات قرنطینه ای سالم ، عادت های متقابل او و مانسون ، افکارش در مورد اهمیت رای دادن ، و موارد دیگر. مصاحبه کامل را از بالا بگیرید.

Floor Seats II – با حضور مانسون ، دنیس رودمن ، Tyga ، لیل وین و موارد دیگر – اکنون بیرون است.