21 Savage و Metro Boomin تاریخ انتشار “Savage Mode 2” را با تریلر روایت شده توسط مورگان فریمن

اعلام کردند

انتشار Savage Mode 2 درست در گوشه ای قرار دارد. این اعلامیه از طریق تریلری که توسط مورگان فریمن با مقادیر تولید مطابقت داشت روایت شد.

به طور خاص ، پیگیری 21 EP مشترک Savage و Metro Boomin از جمعه ، 2 اکتبر در دسترس همه خرده فروشان دیجیتال خواهد بود.

از آنجا که رپر و تهیه کننده آخرین ارتباط را با یکدیگر برقرار کرده اند در سال 2016 ، 21 Savage سه آلبوم از جمله اولین استودیوی خود (آلبوم Issa) ، پیشنهاد اواخر 2018 (I Am> I Was) و در این میان ، یک همکاری مشترک با Metro و Offset به نام بدون هشدار ارائه داده است. .

در مورد آنچه Metro Boomin در همان بازه زمانی انجام داده است ، علاوه بر کارهای مشترکی که قبلا ذکر شد ، وی همچنین برای Big Double یا 2017 برای Double یا Nothing با Big Sean همکاری کرد و اولین آلبوم خود را در ماه نوامبر منتشر کرد 2018 با عنوان همه قهرمانان شنل نمی پوشند.

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی ، این جدیدترین آلبوم پس از گزارشی XXL منتشر می شود که حاکی از آن است که بیش از 28000 نفر طوماری را امضا کرده اند که از این زوج خواستار پیگیری نهایی هستند. اولین حالت Savage دارای مدرک طلایی بود و همچنین شامل “Double” Double Platinum “X” (شامل آینده) بود.

ما پیش پرده را هم در عنوان اصلی و هم به عنوان تبلیغ می کنیم بنابراین جاسازی فقط درست به نظر می رسد. این کلیپ را که توسط گیبسون هازارد کارگردانی شده است ، از بالا ببینید: