ستاره های Quavo در تریلر جدید فیلم Crash Bandicoot 4: It’s About Time

پیش از انتشار Crash Bandicoot 4: It’s About Time ، Activision و Toys برای Bob از توانایی تبلیغاتی طرفدار شناخته شده Franchise Quavo استفاده کرده اند.

این تبلیغ ، از جمله چیزهای دیگر ، مردی را می بیند که لباس Crash Bandicoot به ظاهر ناخوشایند از Quavo می خواهد مرد اعتیاد به مواد مخدره او باشد ، پیشنهادی که عضو Migos مودبانه آن را رد می کند. هنوز هم ، این دو موفق به انجام رفت و برگشتی می شوند که در طی آن ویژگی های اصلی عنوان جدید مورد تحسین قرار می گیرند. تبلیغات را از طریق YouTube و یا پایین از طریق اینستاگرام Quavo از بالا به دست آورید.

در ماه جولای ، Quavo – که در اواخر این ماه با کادر DaBaby “Pick Up” ویدیوی رسمی دریافت کرد – پس از دریافت با هالیوود ریپورتر صحبت کرد پیش نمایش اولیه گیم پلی It’s About Time. طبق گفته Quavo ، بازی “کمی سخت تر” نسبت به نوشته های قبلی حق رای دادن است ، اگرچه هنوز شامل ماسک Aku Aku است که مدتهاست او را دوست داشته است.

“در آن زمان گفت كه” عضو حق رای دادن هستم كه من با بازی در آن بزرگ شدم “نعمت است. “این مانند یک رویا است که به واقعیت تبدیل شده است.” و اوایل تابستان ، Quavo به طرفداران این بازی را در IG خود گوشزد کرد:

Crash Bandicoot 4: It’s About Time در تاریخ 2 اکتبر از پلتفرم های PlayStation 4 و Xbox One بازدید می کند.