Lil Yachty به دلیل رانندگی بیش از 150 مگاپیکسل در فراری سفید دستگیر شد که وی به عنوان هدیه تولد

دریافت کرد

Lil Yachty پس از دستگیری به دلیل سرعت غیرمجاز از طریق آتلانتا ، درگیر مشکلات قانونی است ، گزارش وابسته محلی ABC.

این حادثه هفته گذشته هنگامی رخ داد که فراری سفید Yachty در Downtown Connector در نزدیکی خیابان دانشگاه کشیده شد. وی در حالی دستگیر و متهم شد و به زندان آتلانتا سیتی منتقل شد که اتومبیل وی تحت مراقبت یکی از دوستانش قرار داشت. این خواننده رپ به دلیل بی احتیاطی در رانندگی و سرعت بیش از حد بیش از حد مجاز متهم شد. به گزارش پر ، او ادعا می شد که بیش از 150 مایل در ساعت می رفت که او را مجبور کردند.

در حالی که جزئیات مربوط به دستگیری هنوز اندک است ، Yachty یک فراری کاملاً سفید از مدیر عامل کیفیت کنترل دریافت کرد ، پیر “پی” توماس < / span> ، برای تولد ماه گذشته اش. این می توانست وسیله نقلیه ای باشد که وی روز دستگیری رانندگی می کرد.

دستگیری Yachty به دلیل درگیر شدن وی در یک تصادف رانندگی جدی اتفاق می افتد. در ژوئن ، رپر به طور کامل فراری 488 خود را با رنگ قرمز 2020 اعلام کرد. طبق گزارشات حادثه ، Yachty هنگام رانندگی با اتومبیل از طریق باران شدید در آتلانتا کنترل خود را از دست داد. ماشین هیدروپلان زد ، به میانه چپ برخورد کرد ، سپس قبل از برخورد به شانه آزادراه از هفت مسیر ترافیکی عبور کرد. Yachty قبل از بیان اینکه چقدر از او صدمه جدی ندیده است ، تصاویر ماشین را در توییتر به اشتراک گذاشت.

این داستان در حال به روز رسانی است.