کانال U در ماه نوامبر با فیلم جدید جدید “در برابر همه شانس”

برمی گردد

کانال U قرار است در ماه نوامبر به صفحه نمایش ما بازگردد.

ایستگاه تلویزیونی موسیقی نمادین ، ​​که از سال 2003 پخش خود را آغاز کرد ، یک نسل را موسیقی متن کرد و تصاویر بسیاری از آهنگ های سازنده را تعریف کرد که به صورت ناخوشایند تعریف می شدند. به طور مناسب ، کانال U با 13 ماه نوامبر با بازگشت به خانه کلاسیک خود از کانال 385 در 13 نوامبر ، به نمایش فیلم Against All Odds (فیلم جدید مستند افزایش گرانی در انگلیس) بازگردانده شده است.

فیلم – کارگردانی و توسط Nicky ‘Slimting’ Walker و Femi Oyeniran تولید می شود – چندین پیشگام برجسته این سبک مانند D Double E ، Ghetts ، Jammer و موارد دیگر حضور خواهند داشت.

“برای ما به عنوان کودک ، کانال U کانال بزرگترین کانال تلویزیونی روی زمین ، بنابراین برای اینکه بتوانیم آن را برگردانیم مهم است. این اولین سکوی پخش برای هر MC بود ، و برای ما در زمان کودکی ، اولین بار بود که این ستاره ها را روی صفحه می دیدیم ، “Femi Oyeniran به BBC Radio 1 Newsbeat گفت.

بازگشت کانال U کمی بیش از دو سال پس از خاموش شدن چراغ کانال افسانه ای پس از 15 سال پخش صورت گرفت. این کانال همچنین برخی از فیلم های فراموش نشدنی را پخش خواهد کرد – امیدوارم برخی از این آثار کلاسیک را نیز شامل شود – همچنین نمایش های نوستالژیک برای لذت بردن از شنوندگان نسل جدید. خیلی وقت گذشته است!

پیش نمایش تریلر “در برابر همه احتمالات” را در بالا مشاهده کنید و برای تماشای کامل فیلم در 13 نوامبر در کانال U قفل شوید.

بنابراین این همان کاری است که بانوی خشم انجام داده است! او dun حقوق کانال U را به ارمغان آورد! . pic.twitter.com/A1fShIREfb

– XenZenLou (lou_xen) 25 سپتامبر 2020