کارگردان نمایش “بانوی زیبای من”: اولین نمایش لغو می شود

” احساسی مشمئز کننده است وقتی روز قبل از نمایش همه چیز لغو می شود. در تالین هیچ افتتاحیه یا نمایش فصلی برنامه ریزی شده وجود نخواهد داشت “، آلا سیگالووا در صفحه خود در اینستاگرام .

“تئاتر به مدت دو هفته به قرنطینه می رود. استونی وارد منطقه اپیدمیولوژیک قرمز شد ، و من همچنین یک قرنطینه دو هفته پیش رو دارم. ” “این اتفاق می افتد. به دلایل فنی ، – مدیر هنری تئاتر روسیه فیلیپ لوس به خبرنگار rus.err.ee گفت – من نمی توانم هیچ خبری در مورد اجراهای برتر گزارش دهم. هنوز نمی توانم لغو آنها را تأیید کنم.”

rus.err.ee ، ویروس کرونا در یکی از شرکت کنندگان دعوت شده در تولید ، که آزمایش مثبتی را پشت سر گذاشت ، تشخیص داده شد.

“در حال حاضر ، برنامه های آغاز شده برای 5 و 6 سپتامبر به تعویق می افتد ، به تاریخ دقیق هنوز مشخص نیست” – رئیس سرویس مطبوعاتی تئاتر روسی مارینا پاولیوک در مصاحبه گفت Rus.Postimees ، با اشاره به اینکه سرنوشت اجرای برنامه ریزی شده برای 8 و 9 سپتامبر همچنان زیر سوال است. به گفته پاولیوک ، هنوز به طور قطعی مشخص نیست که آیا کل تئاتر مجبور است برای دو هفته قرنطینه کند.

اولین نمایش “بانوی زیبای من” براساس نمایش “پیگمالیون” ساخته جورج برنارد شاو و فیلمی به همین نام از گابریل پاسکال قرار بود در آوریل برگزار شود ، اما به دلیل وضعیت اضطراری به تعویق افتاد.

این نمایش توسط آلا سیگالووا روی صحنه می رود. نقش های اصلی را الینا نچایوا و الكساندر ایواشكویچ ایفا می كنند.