بیلی الیش در مورد اینکه چرا روابط خود را به صورت خصوصی

حفظ می کند ، باز می شود eilish “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

با وجود اینکه یکی از محبوب ترین ستاره های پاپ در جهان است ، بیلی ایلیش با درایت تصمیم گرفته است زندگی شخصی خود را از هوادارانش مخفی نگه دارد. در مصاحبه اخیر با صبحانه پایتخت رادیو ، ایلیش فاش کرد که چرا بخصوص روابط خصوصی خود را برای حفظ روابط خصوصی انتخاب کرده است.

پنج بار برنده گرمی در پاسخ به این س saidال که “آیا من قطعاً می خواهم آن را خصوصی حفظ کنم؟” هرگز در مورد زندگی عاشقانه اش عمومی می شود “من رابطه هایی داشته ام و آنها را خصوصی نگه داشته ام ، و حتی روابطی که داشته ام و مقدار کمی که به دنیا اجازه داده ام ببیند ، متأسفم. بنابراین ، حتی نمی توانم تصور کنم.”

در گذشته ، الیش صریحاً در مورد اینکه چگونه می خواهد بعضی چیزها را برای خودش نگه دارد ، صریح بود ، و قبلاً نشان داده بود که عجیب بودن افراد در مورد حس مد بودن او وسواس زیادی داشتند .

در توضیح موضع خود در مورد آشکار کردن وضعیت رابطه اش برای طرفدارانش ، او همچنین در مورد مبارزه برای قطع رابطه با کسی به صورت عمومی.

“من گاهی به آن فکر می کنم. من در مورد افرادی که روابط خود را OD عمومی کرده اند فکر می کنم ، مثل اینکه ، شما می دانید من در مورد چه چیزی صحبت می کنم؟” او گفت. “و سپس آنها از هم جدا می شوند ، و مانند این است که:” اگر بد شود چه می شود؟ “و سپس همه نظر کاملی در مورد رابطه شما دارند که از آن هیچ ایده ای ندارند. این چیزی نیست که من به آن علاقه مند باشم.”

مصاحبه کامل با الیش را مشاهده کنید اینجا .

همچنین

<کنار کلاس = "کنار-پانل">