Cordae هنگام ترک خدمه YBN: ‘گاهی اوقات به عنوان دوست ، از هم جدا می شوید’

مجموعه YBN متشکل از YBN Nahmir ، YBN Jay Almighty و YBN Cordae مدتی بود که با هم موسیقی ایجاد نکرده بود ، بنابراین وقتی خبر انتشار خدمه متلاشی شد و Cordae” YBN “را از نام خود حذف کرد.

HipHop-N -مور e اشاره کرد که در مکالمه ای که اخیراً با الیوت ویلسون برای اعلام حضور Tidal انجام داده است روز پنجشنبه ، کوردی به آنچه منجر به تصمیم گیری برای ترک آنجا شد ، پرداخت.

“Namir و Jay ، کسانی که همیشه می خواهند برادران من باشند ، در زندگی واقعی”. “مانند ، من فکر می کنم دنیای آنها گربه است. بعضی اوقات به عنوان دوست ، از هم جدا می شوید و دیدگاه های متفاوتی نسبت به کاری که می خواهید انجام دهید وجود دارد و این بسیار خوب است ، هیچ عشق از دست رفته ای وجود ندارد. همانطور که گفتم ، من فکر می کنم دنیای آنها n * ggas است. من عاشق N * gga Jay خودم هستم تا مرگ و بله ، این دقیقاً همین است. “

در همان مصاحبه ، Cordae در مورد آنچه که Colin Kaepernick او را به کوبی برایانت برای معرفی معرفی کرد صحبت کرد اولین بار در آگوست سال 2019 ، در حالی که همه آنها مسابقه دوست دختر او ، نائومی اوزاکا را در مسابقات US Open داشتند ، و نحوه اتصال وی و ردی ریچ برای ساخت آخرین آهنگ خود ” با استعداد .”

“ما در واقع سال گذشته آن آهنگ را در ماه آگوست ساختیم.” “من و ردی ، کم حرف ، یکی از سرگرمی های کمد من در موسیقی است. ما همیشه همیشه پیوند می دهیم. این کسی است که می توانم با او تماس بگیرم و ما فقط مکالمات زندگی واقعی داریم. ما آن مشترک را بعد از Real Street Fest انجام دادیم … هر دو در آن جشنواره حضور داشتیم و بلافاصله به استودیو رفتیم و آن مشترک را ارائه دادیم. “

شما می توانید کل قسمت Tidal اعلام حضور را با Cordae و Elliott Wilson در بالا ببینید.

<کنار کلاس = "کنار صفحه">