راننده Young Thug’s با رد دعوی درمورد ادعای حمله

تهدیدکننده رپ “class =” ff-og-image-inserted “>

مردی که می گوید به عنوان راننده شخصی Young Thug کار کرده است ، رپر آتلانتا را تهدید می کند که به اتهام حمله ای که لیل دوک نیز درگیر آن بوده است ، شکایت خواهد کرد.

گزارش TMZ که دریک تراشر گفته است که می تواند علیه توگ ، که ادعا می کند او را در یک مهمانی در لس آنجلس در ماه مه دعوت کرده که در آن مورد تعرض قرار گرفته ، شکایت کند. وکلای تراشر گفتند که وی پس از مشاجره با لیل دوک ، که با برچسب Thug YSL Records امضا شده است ، او مهمانی را ترک کرد و برای جلوگیری از درگیری تصمیم گرفت آنجا را ترک کند. وقتی توگ خواست ترک کند ، او ترشر را برای رفتن به خانه فراخواند ، و هنگامی که برگشت آنجا است که ادعا می کند به او تعرض شده است.

نامه تهدید دادخواست با وکالت قانونی ترهشر برای وکلای توگ ارسال شد تیم ادعا می کند که او را نگه داشته اند ، مکرراً با مشت ، لگد و یک بطری الکل روی سرش خرد شده اند. در نتیجه حمله ادعایی ، ترهشر گفت که او نیاز به جراحی دارد. در صورت عدم توافق بین برچسب پدر و مادر دوگ ، 300 سرگرمی و تیم تراشر ، وی قصد دارد این دادخواست را تشکیل دهد.

نه دوک و نه توگ هنوز پاسخی به این ادعاها نداده اند. همچنین مشخص نیست که چرا هر یک از آنها در مهمانی در ماه مه شرکت کردند ، زمانی که اقدامات قفل به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 هنوز در کل کالیفرنیا نسبتاً سختگیرانه ادامه دارد.