YBN Nahmir در پاسخ به افرادی که او را برای ارسال آگهی های تبلیغاتی اینستاگرام

شکسته اند

مجموعه ای که وی تاسیس کرد دیگر ممکن است وجود نداشته باشد ، اما این بدان معنا نیست که YBN Nahmir در حال مبارزه است.

رپر “Pop Like This” از برخی انتقادات نسبت به تبلیغ اخیر که در اینستاگرام خود ارسال کرده است انتقاد کرد. وقتی این تبلیغ باعث شد هواداران تعجب کنند که آیا ناهمیر از Jayden کارگزار است ، YBN پاسخ داد که پیروان وی باید به توانایی او در انجام یک روز سریع پرداخت احترام بگذارند.

ناهمیر به عکس صفحه توئیتر پاسخ داد و ادعا کرد که “واقعاً با یک نگاه اجمالی در پشت صحنه با سرعت ادامه کار” دست و پنجه نرم می کند.

وی نوشت: “این نسل چقدر گنگ است.” “چه کسی نمی خواهد یک پست ساده در اینستاگرام با 5000 دلار ارسال کند؟ حدس می زنم که من شکست خورده ام ، بچه ها.”

نهمیر اولین کسی بود که خدمه YBN راه های جداگانه خود را دنبال می کرد. در ماه آگوست ، او در توییتر خبر تموم شدن این مجموعه شش ساله را داد.

“او نوشت:” آنها این گریه YBN را در ناودان رها کردند. ” “این را بخاطر بسپار. خودم آن را روشن خواهم کرد.”

عضو سابق Cordae در مصاحبه ای با TIDAL موضع سطح بندی تری را در مورد وضعیت به اشتراک گذاشت.

“نهمیر و جی ، آنها همیشه در زندگی واقعی برادران من خواهند بود”. “مانند ، من فکر می کنم دنیای آنها گربه است. بعضی اوقات به عنوان دوست ، از هم جدا می شوید و دیدگاه های متفاوتی نسبت به کاری که می خواهید انجام دهید وجود دارد و این بسیار خوب است ، هیچ عشق از دست رفته ای وجود ندارد. همانطور که گفتم ، من فکر می کنم دنیای آنها n * ggas است. “