‘Savage Mode II’ 21 شاهکار سینمایی Savage and Metro Boomin

هنوز هم اولین باری که 21 Savage را شنیدم به یاد دارم. شب خیلی دیر در پارکینگ یک مرکز خرید بود و دوستم نزدیک بود بلندگوهای ماشین خود را با بازی “مخالفان سرخ” منفجر کند. من نمی دانستم که به چه کسی گوش می دهم ، اما روش غیرمنتظره و تهدیدآمیز 21 میله های منفجر مانند: “من فقط یک 30 خریدم و مقداری گلوله در آن قرار دادم / به خانه مادر خود بکشید و چند دور بزنید” من را آماده قرار دادن یک کارمند والمارت در یک نلسون کامل کرده است. سریع منتظر انتشار Savage Mode II هستم و او هنوز روح کریس مسترز را از من بیرون می کشد.

Savage Mode II ، ادامه آلبوم مشترک 21 Savage در سال 2016 با Metro Boomin از به همین نام ، در میان انتظار شدید وارد شد از آخرین آلبوم مشارکتی آنها چهار سال گذشته است ، اما این دو تا دور از فعالیت نبوده اند. از سال 2016 ، Metro یک آلبوم انفرادی در رده اول جدول را رها کرد ، پروژه های مشترکی را با هنرمندانی مانند Big Sean و Nav منتشر کرد و برای افرادی مانند Drake ، Future و the Weeknd بازدیدهایی را ایجاد کرد ، و جایگاه خود را به عنوان یکی از موفق ترین تولید کنندگان در این زمینه تثبیت کرد. رپ Savage همچنین با انداختن دو آلبوم انفرادی در جدول برتر ، کسب پلاک های زیادی از پلاتین و برنده شدن جایزه گرمی ، از آن زمان استفاده کرد. حداقل اینکه بگوییم ، هر دو هنرمند از زمان اولین حالت Savage فقط قدرت های جدیدی کسب کرده اند. و اکنون که سرانجام پیگیری ها انجام شد ، انتظارات زیادی کاملاً برآورده شده است.

بین “Red Opps” و Savage Mode II ، 21 Savage به عنوان یک خواننده رپ تکامل یافته است. او در مورد موضوعات متنوع تری رپ می کند ، می تواند جریان های بیشتری را به دنبال داشته باشد و به یک غزل سرای جلا تر تبدیل شده است. در آهنگی مانند “Said N Done” ، او نه تنها ضرب و شتم بسیار روح انگیز و آرام را تجربه می کند ، کاری که در ابتدای کارش زیاد انجام نداد ، بلکه در مورد زندگی خیابانی هم رپ می زند. جزئیات بیشتر از آنچه ما عادت کرده ایم ، تحویل میله هایی مانند: “او در آن اتومبیل کاری ندارد ، حالا او آماده است تا از بین برود / الان که او روی بشقاب است برای تشخیص بیماری حمل می شود.” Savage کسی است که خیلی به مردم خیانت می کند به اعتماد او خیانت می کند ، و میله ای از این دست به زیر سطح می رود تا نشان دهد چقدر راحت است در یک موقعیت که وفاداری شما در عرض چند ثانیه زیر سوال می رود ، فقط به دلیل یک تصمیم اشتباه در طول آلبوم ، 21 نفر نیز مانند “Stepping on Niggas” ، جایی که او بیش از یک ضربه برگشتن رپ می زند ، موسیقی خود را تحت فشار قرار می دهد. به نظر می رسد این آهنگ در سال 93 با داشتن ویژگی MC Eiht در Ruthless Records منتشر شده باشد. ضرب و شتمی است که اوایل زندگی حرفه ای او را هرگز نشنیده بودید و اینکه به نظر می رسد بیش از تولید اینگونه راحت به نظر می رسد ، نشان دهنده میزان رشد وی به عنوان یک خواننده رپ است. 21 Savage با جمع آوری تمام این مهارت ها ، جاه طلبانه ترین آلبوم زندگی حرفه ای خود را با موفقیت اجرا کرد.

کل آلبوم یک احساس سینمایی دارد که بیشتر به دلیل کار Metro Boomin است. نکته مهم ، مترو می تواند آلبوم را مانند یک فیلم متحرک احساس کند ، بدون اینکه انرژی خیابان را که هر 21 انتشار Savage را راهنمایی می کند ، از دست بدهد. Savage بی وقفه با میله های پشت به پشت شما را می زند ، در حالی که Metro محصولی را به همان شبح و دراماتیک Lich Von Trier’s Antichrist ارائه می دهد. به نظر می رسد بیشتر ضرب های این آلبوم اگر استیون اسپیلبرگ در بولدکرست بزرگ شده باشد به سفارش آنها بوده است. “Glock in My Lap” ، به طور خاص ، به نظر می رسد همان چیزی است که اگر فردی کروگر با شلوار جین True Religion و Jordan 11s شما را تعقیب می کرد ، می شنیدید. روشی که ناهماهنگی در قسمت رشته قلاب از ناکجاآباد به نظر می رسد احساس می کند Savage و Metro بارها و بارها در استودیو “Candyman” فریاد می زدند و او مانند نیکودیموس در شب به دیدار آنها می آمد. کسی واقعاً باید طوماری را برای جردن پیله آغاز کند تا این آهنگ را در بازسازی خود از Candyman بگنجاند. مطمئناً تلاش برای ساختن آلبومی کاملاً شبیه به یک فیلم ، مملو از رشته های دراماتیک و میانبرها ، می توانست به راحتی جذاب باشد ، اما Metro از محدودیت کافی برای کشیدن آن استفاده کرد.

حالت Savage Mode II دارای Drake ، جوان اراذل و اوباش ، جوان برهنه ، و شگفت آورترین از همه: مورگان فریمن. تنها و تنها از همان ثانیه های آغازین آلبوم ، روایت او به فضای سینمایی که برای آن فیلمبرداری می کردند ، می افزاید. شنیدن جزئیات بازیگر افسانه ای تفاوت بین یک snitch و موش در “Snitches & Rats (Interlude)” یکی از بهترین لحظات سال 2020 است. در بقیه حالت Savage Mode II ، صدای نمادین او بین آهنگ ها به عنوان چسب برای استفاده می شود آلبوم را با هم نگه دارید مهمانان دیگر نیز با موضوع کلی آلبوم بسیار مطابقت دارند. آیه دریک در مورد “Mr. در حال حاضر “کمی با انرژی تاریک آلبوم درگیر می شود ، زیرا او به زنان و عشق رپ می زند ، اما حتی او سعی می کند انرژی را با میله هایی مانند” تلفن های همراه وقتی که من بالا می روم بیرون برود ، nigga مشکلی داشت تا من حاضر شدم. ” عملکرد Savage برتر است ، زیرا او یکی از بهترین میله های آلبوم را ارائه می دهد: “او می خواهد من او را برای برخی از Keith Sweat لعنت کنم ، اما او در آپارتمان هایی زندگی می کند که من در آن گوشت گاو گرفتم.”

“Many Men” یک فرد برجسته است و با برچسب Young Thug مترو با صدای “Metrooooooooo” پخش می شود ، که نشانگر فوری عالی بودن هر آهنگ است. تولید بسیار غم انگیز است و به نظر می رسد Final Fantasy XV با طبل های سخت برخورد کند. Savage چندین الهام از این آهنگ را جلب می کند ، نه تنها از “بسیاری از مردان” 50 Cent نمونه برداری می کند ، بلکه به نظر می رسد جریان Kodak Black’s را از “Roll in Peace” که فقط یکی از چندین جریانی است که او برای آهنگ امتحان می کند ، انتخاب می کند. سپس ، از ناکجاآباد ، بار را تحویل داد ، “ما تقلبی نیستیم که ما گوشت گاو را می کشیم / 21 Savage not Jeezy (گربه!)” که من را کاملاً بی احتیاط کرد ، و من تصور می کنم که Jeezy را نیز بی احتیاط کرده است . باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا ارزش گفتگو با Jay ‘Jeezy’ Jenkins را دارد یا خیر.

“Snitches & Rats” از دیگر موارد برجسته Young Nudy است. این قلاب حول رپ Savage است. “او به برادرش گفت؛ برادرش به او گفت / آنها می گویند که آنها دوقلو شده اند ، ما به آنها موشهای سیامی می گوییم “، که یک خط خنده دار برای فکر کردن است. عزم راسخ ترین خانواده در خانواده بودن خود دیوانه است. من فقط تصور می کنم که آنها ذهنیت مامبا را برای قمه زنی اعمال کردند و این “موش های سیامی” به مرکز پلیس رفتند تا یک قلم مو را بزنند. مترو با رساندن مفهوم به سطح دیگری ، تولید کاملاً تهدیدآمیزی را برای Savage و Nudy فراهم کرد تا انزجار خود را از انگشت اشاره نشان دهند. هر بار که ادعایی درباره رپ زننده رپ مطرح می شود ، آماده باشید تا این آهنگ مورد نظر باشد.

یکی از پرطرفدارترین آهنگ های آلبوم “RIP Luv” است. هیچ ضرب دیگری در این آلبوم کاملاً شبیه این آلبوم نیست. با کمک زیتوون ، Metro آهنگی را تولید کرد که به نظر می رسد چیزی که کسی در مجموعه sLUms رپ می کند ، به ویژه MIKE. حال و هوای کلی باعث می شود که من بخواهم 21 Savage را به سمت قلمروهای حتی بیشتر سمت چپ و رپ بر روی ضربات تولیدکنندگانی مانند Knxwledge یا Navy Blue بشنوم. وحشی در مورد دست کشیدن از عشق پس از قلب شکسته شدن و خیانت توسط زنی که برای آن سوار شده یا می میرد ، رپ می کند و با خطوطی از جمله: “من مثل کرم خاکی می لغزانم ، لوکو اما هیچ وقت آن خاک را به خانه نیاوردم ، “این نشان می دهد که او در طول زندگی حرفه ای خود چقدر به عنوان نویسنده رشد کرده است.

Savage Mode II برای همه چیزهایی دارد ، از جمله آهنگ های عاشقانه ، آهنگ هایی که قبل از فعالیت غیرقانونی قبل از آن بازی می کنند ، آهنگ هایی برای افرادی که سیگار می کشند سیاه و سفید و ملایم و لباس هوایی سیاه و سفید ، و آهنگهایی که قرار است بطور مکرر در فیلم های میکس تیپ هر بازیکن مشتاق بسکتبال بشنوید ، بپوشید. 21 Savage و Metro Boomin مطمئن شدند که این پروژه هنوز هم یک پروژه کاملاً منسجم است اما با توجه کامل به جهت کلی آلبوم. آنها کاری را که سالها به خوبی انجام داده اند مقیاس بندی کردند و همه چیز را در سطح بالاتر اجرا کردند. اگر Savage Mode II یک فیلم باشد ، آنها یک فیلم پرفروش ساخته اند. بر اساس پیش بینی های اولیه ، موفق به کسب 21 موفق ترین آلبوم Savage در حال حاضر شده است و به نظر می رسد نوعی آلبوم است که افرادی را که شنونده های معمولی Savage و Metro بودند به طرفداران سرسخت تبدیل می کند. تصور اینکه 21 Savage من را آماده ارتکاب جرم و جنایت در سال 2015 در والمارت کرده است و اکنون او آلبوم هایی به این بزرگی می سازد ، شاهد یک تحول زیبا است.