در پرونده قتل YNW Melly چه اتفاقی می افتد؟

وقتی جمل” YNW Melly “شیاطین و دوستش کورتلن” YNW Bortlen “هنری در فوریه 2019 به اتهام قتل هم خدمه خود کریستوفر” YNW Juvy “توماس جونیور و آنتونی” خریدار YNW “ویلیامز دستگیر شدند ، کل دنیای رپ در شوک بود. آیا یک ستاره در حال ظهور واقعاً دو نفر از نزدیکترین دوستانش را کشته است؟ چرا؟

امروز ، تقریباً 20 ماه پس از دستگیری ، پرونده علیه ملی و بورتلن به آرامی در حال ادامه است. پس از ابتلا به COVID-19 در بهار ، ملی هنوز در پشت میله های زندان در فورت لادردیل است (وی دومین فرد در کل زندان بود که آزمایش ویروس مثبت داشت). آخرین باری که مردم ملی را دیدند در دادگاه بود که در ماه مارس برگزار شد. او خوشحال ظاهر شد و به مادر ، برادر و دیگر طرفدارانش لبخند زد.

ملی در ماه مارس به اتهام دو اتهام قتل درجه یک بی گناه بود. اگر او مجرم شناخته شود ، این می تواند به معنای مجازات اعدام باشد.

این پرونده به حادثه ای در 26 اکتبر 2018 برمی گردد ، زمانی که جووی و ساکچایر در آنچه بورتلن و ملی ادعا کردند تیراندازی با رانندگی بود کشته شدند. گزارشی که توسط کارآگاه PD میرامار ، مارک مورتی ، ثبت شد ، مشخص می کند که پلیس در هنگام تحقیق چه چیزی را پیدا کرده است. برخلاف ادعای ملی و بورتلن ، کارآگاه می گوید: “شواهد نشان می دهد که تیراندازی اولیه از داخل خودرو رخ داده و از سمت چپ سرنشین عقب آغاز شده است” ، جایی که ملی نشسته بود. پس از آن ، پلیس ادعا کرد ، ملی و بورتلن یک رانندگی جعلی را ترتیب دادند. در این سند آمده است: “شواهد نشان می دهد که توماس و ویلیامز در داخل خودرو مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و سپس سرنشینان زنده مانده (هنری و شیاطین) از وسیله نقلیه خارج شده و سپس از بیرون به عمد به سمت خودرو شلیک کردند.”

علی رغم اینکه از پیوند ملی محروم شده و مجبور شده است پشت میله های زندان بماند ، برخی از افراد آشنا به این پرونده اطمینان دارند که در نهایت برنده خواهد شد. بردفورد کوهن ، وكیل مدافع ملی در مراحل اولیه پرونده (اما دیگر این كار را نمی كند) ، به مجتمع می گوید: “از نظر شواهدی كه من بررسی كردم ، من فكر می كنم چند سوال اساسی و زمینه های اساسی وجود دارد كه به نظر من حفره های بسیار بزرگی برای پیگرد قانونی است که آنها مجبور به پر کردن هستند و من فکر می کنم این به نفع دفاع ملی است. “

وکلای ملی موافق هستند. آنها در سندی که در ماه مه سال 2019 ثبت شد ، نقاط قوت پرونده خود را بیان کردند. “[T] در اینجا هیچ” سلاح قاتلی “نبوده است ، هیچ شاهد قرار دادن اسلحه در دستان آقای شیطان ، هیچ شاهد قرار دادن آقای شیطان [sic] در وسیله نقلیه حاد در زمان شلیک ادعا نشده است. هیچ DNA ای وجود ندارد که بتواند جمل را درگیر کند ، هیچ نشانه ای از انگیزه وجود ندارد. همچنین هیچ مدرکی وجود ندارد که اگر جمل در وسیله نقلیه حضور داشته باشد ، ارتباطی با کشتن 2 دوست صمیمی خود داشته است. ”

گرچه جلسه دیگری در این پرونده تا ژانویه برگزار نشده است ، اما در ماههای اخیر تحولات کمی صورت گرفته است. این یک خلاصه است.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">