کانیه وست تبلیغات تبلیغاتی

را بر اساس اعتقادات ریاست جمهوری منتشر کرد ad-2 “class =” ff-og-image-inserted “>

برای رأی دادن ، درخواست رأی دادن یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. این آسان است!

کانیه وست ، که هنوز هم برای ریاست جمهوری در حال رقابت است تا مبادا آمریکایی ها در 3 نوامبر فراموش کنند ، به تازگی یک تبلیغ تبلیغاتی مبتنی بر ایمان را برای مبارزات انتخاباتی خود.

این قسمت شامل “هنگامی که در مقابل پرچم آمریکا ایستاده اید از فاصله دور خیره شده اید. “آمریکا. سرنوشت آمریکا چیست؟” غرب آغاز می شود. “چه چیزی برای ملت ما بهتر است؟ مردم ما؟ عدالت واقعی چیست؟ ما باید همه مردم راجع به همه این مسائل فکر کنیم. برای تأمل در آینده ، برای رسیدن به آرزوی خود ، باید بینش داشته باشیم.” / p>

وی با تأکید بر اینکه “با روی آوردن به ایمان ، ما نوعی ملت خواهیم بود ، همان نوع مردم ، خداوند قصد ما را دارد” خواستار بازگرداندن ایمان خود از طریق ملت شد.

پس از اعلام نامزد خود در ماه ژوئیه ، كانی با چالش های قابل توجهی روبرو شده است كه می خواهد با مخالفت خود همراه شود. قابل ذکر است ، او مهلت ثبت نام برای چندین ایالت ، از جمله فلوریدا و میشیگان را از دست داد. وست همچنین در همان ماه اعلام تبلیغات انتخاباتی خود میزبانی یک راهپیمایی بدنام در North Charleston ، کارولینای جنوبی بود.

در حالی که تنها سه هفته به انتخابات باقی مانده است ، “آخرین ژست Ye نشان می دهد که او برای بهتر بودن به این کارزار متعهد است. یا بدتر او در حالی که آگهی با کارتی به پایان می رسد که “در کانیه وست بنویس” ، می گوید: “من كانیه وست هستم و این پیام را تأیید می كنم.” به همه بگویید که در این انتخابات در اکثر ایالت ها در انتخابات شرکت خواهد کرد. وی برخی تبلیغات تبلیغاتی را در توییتر خود منتشر کرد که از 40 دلار برای کلاه VOTE تا 200 دلار برای بسته نرم افزاری شامل کلاه دار و کلاه ویژن 2020 در نظر گرفته شده است. وست به سرعت به پیروان خود اطلاع داد که بیش از 6،100 سفارش در سایت انجام شده است که اکثریت آنها به دنبال کلاه هستند. class = “article-bottom”>