فیلم جدید تراویس اسکات را برای

پس از اینکه به معنای واقعی کلمه طرفداران خود را با مبارزات انتخاباتی مک دونالد تغذیه کرد ، تراویس اسکات تصمیم گرفته است با کنار گذاشتن آهنگ جدید خود ، تشنگی آنها را رفع کند.” حق امتیاز.”

پس از تغذیه واقعی هواداران با مبارزات انتخاباتی جدید مک دونالد ، تراویس اسکات تصمیم گرفته است که آنها را لغو کند با رها کردن آهنگ جدید خود ، “Franchise” ، تشنگی را بخورید سپتامبر 2020 اسکات ارتباط خود را با Young Thug برای این آهنگ ، که همچنین دارای ویژگی های M.I.A. است ، دوباره برقرار می کند. کاور هنر این تک آهنگ توسط هنرمند مشهور تجسمی George Condo <strong> ساخته شده است.

دوستداران موسیقی ممکن است کاندو را به دلیل خلق آثار هنری My Beautiful Dark Twisted Fantasy از Kanye West و تک آهنگ های آلبوم بشناسند. این خواننده رپ همچنین قبل از نمایش فیلم Tenet با بازی جان دیوید واشنگتن ساخته کریستوفر نولان ، با Imax ارتباط برقرار کرده است تا اولین ویدیوی موسیقی “Franchise” را در سینماهای منتخب معرفی کند. من این فیلم را برای این ساگا اوتوپیا هدایت کردم ، پسر من کریس نولان اجازه می دهد تا ما را به تمام عکسهای جهان صعود کنم. رفتن به تماشای تجربه IMAX امشب سپتامبر 2020 یک پیام از سپتامبر 2020 تراویس همچنین با زان لو در New Music Daily در Apple Music ارتباط برقرار کرد تا درباره آهنگ جدیدی که در هوستون ساخته شده صحبت کند. تراویس درباره M.I.A گفت: “در واقع ، او به دنبال چیزی برای آلبوم خود شد و ما آن را مانند لندن ردیابی کردیم.

” “او فقط یکی از هنرمندان مورد علاقه من به عنوان انسان است. بنابراین این بسیار شگفت انگیز بود و شما می دانید ، فقط آن را خرد کنید و مدتی را سپری کنید. وقتی آهنگ را تمام کردم ، نمی توانستم به هیچ کس دیگری فکر کنم که شاید بتوانم دوست داشته باشم ، بدن این sh-t. شما می دانید که من چه می گویم؟ بدن این sh-t مانند هر کس دیگری ، هر خواننده رپ دیگر ، هر هنرمند دیگری سخت است. و فقط آن حضور ، مرد. ما این حضور را احساس نمی کنیم به مدت طولانی. ” وقتی س askedال شد که آیا او در حال کار برای پیگیری Astroworld است ، تراویس پاسخ داد ،” من هرگز کار نمی کنم. بنابراین … ” انتشار فیلم “Franchise” روز جمعه پس از آن صورت می گیرد که تراویس اسکات با آخرین همکاری مک دونالد کشور را به تسخیر خود درآورد.

از طریق این مشارکت ، اسکات جذابیت گسترده خود را تقویت کرد و در عین حال ثابت کرد که می تواند در تبلیغات موفقیت کسب کند. اسکات همچنین وعده غذایی “تراویس اسکات” خود را با بسیاری از کالاهای تجاری با الهام از برخی از گزینه های نمادین مک دونالد مرتبط کرد.

مانند سایر تک آهنگ های تراویس اسکات ، نسخه های فیزیکی “حق رای دادن” در وب سایت رپر موجود است در حالی که تجهیزات ادامه دارد. از طریق Spotify یا سایر سرویس های پخش جریانی مانند Apple Music ، به آهنگ جدید وی “Franchise” در زیر گوش دهید. همچنین می توانید ویدیو را از بالا ببینید که در عمارت منطقه مایکل جردن در شیکاگو فیلمبرداری شده است و تراویس اسکات و وایت ترش تایلر آن را کارگردانی کرده اند. برای اخبار ، اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد در خبرنامه مجتمع ثبت نام کنید. داستانهای مرتبط این داستان را به اشتراک بگذارید