به نسخه لوکس “Tha Carter V” Lil Wayne’s

گوش دهید

< div class = "Article__copy clearfix">

برای بزرگداشت 2 سالگی Tha Carter V ، رهبر جوان مانیگ ، Lil Wayne تصمیم گرفته است نسخه ای لوکس از این پروژه را منتشر کند که شامل برخی از آهنگ هایی است که آخرین قطعه را ندارند .

“وین نوشت:” برای جشن 2 سالگی C5 احساس کردم فقط درست است که طرفداران / طرفدارانم را با چند آهنگ قدیمی / بنرهای من که آلبوم را ساخته اند ، برکت ندهم. یک پست اینستاگرامی که خبر از انتشار مجدد آن می دهد. “بنابراین امشب ساعت 12 صبح EST / 9 بعد از ظهر PST بیایید جشن بگیریم! من از همه شما قدردانی می کنم! ???? #IAintShitWithoutYou # C5DeluxeEdition”

Tha Carter V چندین سال در کار بوده است سالها قبل از آن که سرانجام در سال 2018 منتشر شود. نبردهای قابل توجهی که وین با شریک تجاری سابق خود Birdman و Cash Money Records داشت ، مانع از اجرای پروژه در هنگام برنامه ریزی شد ، در نهایت تغییر نسخه نهایی برای متناسب کردن بهتر وین با نسخه قبلی در حال تکامل صدا.

برخی از هنرمندانی که به عنوان میهمان در نسخه OG Tha Carter V حضور می یابند ، پست مالون ، گوچی مانه ، 2 زنجیره ای ، در میان Raekwon هستند. نسخه اصلی Lil Wayne’s Tha Carter V را که شامل ده قطعه اضافی است ، از طریق Apple Music در زیر پخش کنید.